Candice Swanepoel

Candice Swanepoel jest obecnie jedną z najchętniej angażowanych w różnorodne projekty modelek. Słynie z funkcji "aniołka" marki Victoria's Secret. Współpracowała z wieloma znanymi firmami. Jednak modeling to nie jedyne jej zajęcie. Modelka już od wielu lat wspiera fundację, która działa na rzecz zwiększenia świadomości kobiet mieszkających w Afryce w związku z zabezpieczaniem się przed AIDS. Sprawdź, z jakimi markami współpracowała i jak pomaga organizacji mothers2mothers.

Imię: Candice Susan

Nazwisko: Swanepoel

Nazwisko panieńskie: Swanepoel

Pseudonim: brak

Wzrost: 175 cm

Data urodzenia: 20 października 1988 roku

Znak zodiaku: Waga

Zawód: modelka

Osoby - związki:
- partner Hermann Nicoli (od 2005 do 2018 roku),
- partner Andres Velencoso (brak informacji o długości związku). 

Rodzice: Eileen i Willem Swanepoel

Dzieci: Anacă (ur. 2016) i Ariel (ur. 2018)

Rodzeństwo: Stephen Swanepoel

BIO: Candice Swanepoel urodziła się 30 października 1988 roku w Mooi River w Republice Południowej Afryki. Jej rodzina ma afrykanerskie korzenie. Wywodzi się od holenderskich kolonizatorów. Candice Swanepoel żyła na farmie mlecznej, gdzie wychowywała się razem z bratem Stephenem.
Szybko została zauważona przez przedstawicieli agencji modelingowej. Jej kariera rozpoczęła się, gdy miała zaledwie 15 lat. Od tego czasu współpracowała z wieloma znanymi i cenionymi na całym świecie agencjami modelek, m.in.: Ice Model Management, IMG Models, Why Not Model Agency, Modelwerk. Jej kariera rozwijała się dość szybko, więc w niedługim czasie Candice znalazła się na liście najlepiej zarabiających modelek.
W latach 2010 i 2011 była na 10. miejscu listy najlepiej zarabiających modeli, przygotowywanej przez magazyn "Forbes". Natomiast w czerwcu 2014 roku została uznana za najseksowniejszą kobietę na świecie w rankingu czasopisma "Maxim".
Prywatnie modelka przez długi czas związana była z modelem Hermannem Nicoli. Poznała go w 2005 roku, kiedy miała 17 lat. Ze związku z nim ma dwoje dzieci - Anacă i Ariela. Od dłuższego czasu Candice Swanepoel wykorzystuje swoją pozycję w działalności charytatywnej. Współpracuje głównie z fundacją mothers2mothers. Jest to międzynarodowa organizacja, która stara się zapobiegać przenoszeniu się wirusa HIV. Chodzi tutaj w szczególności o przenoszenie wirusa z matki na dziecko. Organizacja prowadzi głównie działalność edukacyjną i wspiera kobiety w ciąży oraz młode matki. Obecnie modelka jest jedną z ambasadorek mothers2mothers.

Znana z: Kariera Candice Swanepoel zaczęła się bardzo wcześnie, dlatego modelka ma na swoim koncie wiele sukcesów w tej dziedzinie. Najbardziej kojarzona jest jako jeden z "aniołków" bieliźnianej marki Victoria's Secret. Jej zdjęcia pojawiały się także w wielu znanych i cenionych pismach modowych, np. w "Vogue'u" czy "Elle". Współpracowała z najbardziej znanymi markami, takimi jak: Nike, Guess, Tommy Hilfiger czy Dolce&Gabbana. Pojawiała się w reklamach, m.in. perfum sygnowanych marką Victoria's Secret - Bombshell In Bloom, a także kolekcji ubrań True Religion. Modelka umieszczana jest w różnego rodzaju rankingach. Uwzględniono ją m.in. w plebiscytach "Hot 100" magazynu "Maxim", na najgorętszą kobietę na świecie czasopisma "Men's Health" czy na najlepiej zarabiających modeli świata "Forbes". Candice Swanepoel coraz bardziej znana jest także ze swojej działalności charytatywnej. Pomaga m.in. w walce z AIDS na terenie Afryki.

Funkcja w filmie: brak

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody: 
- nagroda Launch of the Year podczas 5. corocznej edycji Daily Front Row Awards (2018)

Instagram: @angelcandices

Facebook: brak
 
Advertisement MPU index