Większość z nas ma dzisiaj swoją ulubioną kosmetyczną infuencerkę. Dzięki niej odkrywamy nowości, kupujemy już przetestowane kosmetyki i poznajemy najlepsze urodowe triki. Zastanawiałyście się kiedyś, kto był waszą pierwszą influencerką, którą podglądałyście i podkradałyście jej kosmetyki? To oczywiście nasze mamy! 

Niedawno było ich święto, a marka Douglas postanowiła obejść je wyjątkowo hucznie. Perfumeria zorganizowała trwający przez cały weekend event, podczas którego mogliśmy skorzystać z wyjątkowych zabiegów i promocji. Co ciekawe, Perfumeria Douglas jest teraz w nowym miejscu w Galerii Mokotów zaaranżowana w bardzo nowoczesnym stylu! Imprezę poprowadziła Kasia Cichopek, a wśród zaproszonych gości spotkaliśmy m.in Dorotę Gardias, Karolinę Malinowską i Marieta Żukowską. 

Relacja z eventu Douglas
Mat. prasowe

Gwiazdy zdradziły nam swój przepis na idealny prezent dla mam! Dowiedzieliśmy się również, jakie kosmetyki podbierały im w dzieciństwie. Jeśli chcecie przekonać się, kto podkradał pomady do brwi i fundował sobie efekt monobriwi, zobacz nasze wideo!

 

materiał powstał we współpracy z perfumerią Douglas