Enrique Iglesias zarost Enrique Iglesias w białej koszulce Enrique Iglesias w czarnej marynarce Enrique Iglesias w czapce Enrigue Iglesias w okularach
Enrique Iglesias zarost
1/5
Enrique Iglesias zarost

Enrique Iglesias zagra w Polsce! Twórca takich hitów jak "Hero" czy "Bailando" zaśpiewa w Gdańsku. Ta druga okazała się wielkim przebojem, który przez 20 tygodni oblegał listę przebojów Billboardu i znajduje się wśród 10 utworów najchętniej oglądanych w kanale You Tube z prawie 2 miliardowym wynikiem. Polscy fani przystojnego wokalisty już niedługo usłyszą te przeboje na żywo!

 

Enrique Iglesias zawita do Polski 17 maja i zagra w gdańskiej Ergo Arenie! Swoich fanów zaprosił za pośrednictwem Facebooka. Filmik - tutaj. 

 

Bilety do nabycia w Eventim.pl oraz salonach Empik, Saturn i Media Markt na terenie całego kraju.

 

 

Zobacz:  Enrique Iglesias dobija do 40-tki. Na gali MTV EMA 2014 wyglądał jak nastolatek

 

2/5
Enrique Iglesias w białej koszulce
17 maja Enrique Iglesias wystąpi w Polsce prezentując nowy repertuar i swoje największe przeboje. Obecnie pracuje na swoją 11 płytą, która ma nadzieję, ukaże się na rynku jeszcze w tym roku.
 
Planuję wypuścić hiszpańskojęzyczny utwór zatytułowany ”Sube me la radio”. To znaczy"Podkręć radio"Wolę go po hiszpańsku, niż po angielsku.

 

 
Ma wesoły refren. Tekst przenosi go 4-5 lat w przeszłość, do czasu, kiedy mówiono, że jego długi związek z gwiazdą tenisa Anną Kournikovą zbliża się ku końcowi.
 
Utwór opowiada o kimś, kogo miałeś u swego boku, lecz kogo już nie spotykasz. O tym, żeby przetrwać trudny okres i się nie przejmować. Jednak zaczynasz pić i powracają wspomnienia tego, co razem przeżyliście. Myślę, że każdy się w tym rozpozna, zwłaszcza, jeśli pije się za dużo. Upijasz się, rozmawiasz z przyjaciółmi i decydujesz się, aby żyć teraźniejszością i przyszłością.
3/5
Enrique Iglesias w czarnej marynarce
4/5
Enrique Iglesias w czapce
5/5
Enrigue Iglesias w okularach
Więcej na temat Enrique Iglesias