Mikołaj Krawczyk w dżinsach Sylwia Juszczak w białych spodniach Sylwia Juszczak w dżinsowej kurtce Sylwia Juszczak w szpilkach Sylwia Juszczak w rozpuszczonych włosach
Mikołaj Krawczyk w dżinsach
Ubrali się bardzo podobnie!
1/6
Mikołaj Krawczyk w dżinsach

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak-Arnesen pojawili się na konferencji nowego programu "Celebrity Salon", który emitowany jest na antenie Polsat Cafe. To właśnie na planie tego show podobno rozkwitła miłość aktora i aktorki! Jak wyglądali?

 

Krawczyk i Juszczak znów razem na imprezie!

Do tej pory żadne z nich nie wypowiedziało się na ten temat oficjalnie, ale już drugi raz pokazali się razem publicznie. Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak-Arnesen na czwartkową prezentację przyszli razem, ale na ściance pozowali fotoreporterom osobno! W nowym programie oprócz zakochanych pojawi się kilka innych gwiazd. Wśród nich między innymi Michał Kwiatkowski, Leszek Stanek, Ula Dębska czy Ewa Pacuła. Zobaczcie nowe zdjęcia pary.

 

Zobacz: Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak-Arnesen zamieszkali razem! Mamy zdjęcie z ich nowego domu!

 

Celebrity Salon to program, w którym gwiazdy będą się uczyć oraz wykonywać zabiegi kosmetyczne i upiększające m.in. malowanie paznokci, depilację, opalanie natryskowe, farbowanie włosów i wiele, wiele innych. Uczestnicy programu będą mieli szesnaście zadań do wykonania oczywiście pod presją czasu, a kamery będą śledziły każdy ich ruch.

 

Zobacz: Mikołaj Krawczyk zrobił pedicure kobiecie w programie Celebrity Salon! Ale precyzja! ZDJĘCIA

 

Celebirty Salon w każdy czwartek o 21 w Polsat Cafe.

2/6
Sylwia Juszczak w białych spodniach
3/6
Sylwia Juszczak w dżinsowej kurtce

Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk ubrali się podobnie! Para uwielbia dżins!

4/6
Sylwia Juszczak w szpilkach
5/6
Sylwia Juszczak w rozpuszczonych włosach
6/6
Mikołaj Krawczyk w dżinsowej kurtce