Lisa i Baby w filmie "Dirty Dancing"
kadr z filmu "Dirty Dancing"

Jak dziś wygląda filmowa siostra Baby z "Dirty Dancing"? Poszła w ślady Jennifer Grey i zrobiła sobie operacje plastyczne?

Lisa i Baby w filmie "Dirty Dancing"
kadr z filmu "Dirty Dancing"

Film "Dirty Dancing" był niskobudżetową produkcją, której krytycy nie dawali żadnych szans. Dziś ten film jest uznawany z klasykę, a w 1987 roku rozpoczął prawdziwy taneczny szał na całym świecie! Każdy elemen filmu, każda postać pracowała na jego wielki sukces. Dlatego nie można zapominać o jednej z ważniejszych, choć przecież drugoplanowych bohaterce, czyli siostrze Baby! Jak dziś wygląda odtwórczyni tej roli, Jane Bucker?

Jak dziś wygląda Jane Bucker?

Jane Bucker zagrała w "Dirty Dancing" wyśmienicie! Pamiętacie tę słynną scenę z konkursu talentów? To właśnie tam jej bohaterka Lisa popisywała się swoimi umiejętnościami tanecznymi i wokalnymi. Piosenkę, jaką wówczas wykonywała, napisała dla siebie Jane Bucker właśnie, ponieważ produkcji nie było stać na zatrudnienie osoby, która by się tym zajęła. 

Jane odkryła w sobie pisarski talent i to właśnie on wskazał jej dalszą drogę zawodową. Jane po występie w filmie nie grała już potem w żadnej produkcji, za to zajęła się scenopisarstwem, czym trudzi się do dziś i to z dużym powodzeniem. 

Jane Bucker ma dziś 62 lata i wciąż zachwyca urodą. W przeciwieństwie do Jennifer Grey nie próbuje zatrzymać na siłę czasu. Jej uroda jest piękna i naturalna. 

Też tak uważacie?

Zobacz także: Operacje plastyczne ją okaleczyły! Jak wygląda dziś Jennifer Grey z "Dirty Dancing"?

Jane Bucker nadal ma ciemne włosy. 

Jane Bucker poświęciła się scenopisarstwu, jednak wciąż udziela wywiadów, by powspominać pracę przy "Dirty Dancing".

 

Więcej na temat Dirty Dancing
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48