Patrycja nie może pogodzić się z decyzją Łukasza. W "Rolnik szuka żony" to było najtrudniejsze rozstanie! WIDEO

Rolnik szuka żony 3 Patrycja płacze przez Łukasza

Najtrudniejsze rozstanie w finale "Rolnik szuka żony 3"? Patrycji i Łukasza! Patrycja tak mocno przeżywała, to, że jednak nie udało im się z Łukaszem zbudować związku, że często płakała, choć mówiła, że wcale  nie darzy Łukasza uczuciem.

Jestem zażenowana cała tą sytuacją. Nie wiem, no nie wiem dlaczego taka decyzja jest. - powiedziała cała zapłakana Patrycja już po wspólnym wywiadzie z Łukaszem.

Zobacz: Jedyna para z "Rolnik szuka żony 3" to Kasia i Dawid! Kim są i jak to się stało, że się już zaręczyli?

 

Jednak kilka chwil wcześniej starała się być rzeczowa i chłodno spojrzała na jej relację z Łukaszem. Patrycja twierdzi, że drugi raz się nie zgłosiłaby się do programu, bo zbyt mocno wszystko przeżyła:

Postaram się żeby nie było żadnych przypałów, kasztanów i innych moich słówek. Czy żałuję? Nie, jak mówiłam w Karpaczu, nie żałuję. Ale czy drugi raz bym się zgłosiła, to nie. I zacznę od początku. Nie pasuję do Łukasza, Łukasz nie pasuje do mnie. W wizytówce widziałam silnego konkretnego dojrzałego mężczyznę, który wie czego chce. W rzeczywistości okazało się trochę inaczej. Widziałam wszystko przez moje różowe okulary, przez które patrzyłam. Ja potrzebuje kogoś konkretnego, kogoś kto ma ode mnie większe jaja i kogoś kto mnie poprowadzi. Złapie za szmaty, że tak powiem i powie mi: "Patrycja masz zrobić tak i tak". A nie będzie mi płakał, gdy przyjeżdża i mówił mi że nic z tego nie będzie.


Nie chodzi mi o to, że się w tobie zakochałam czy cokolwiek, bo nie było między nami żadnego uczucia - powiedziała Patrycja i się rozkleiła.

Marta Manowska widząc jej łzy, powiedziała, że jednak chyba było z jej strony uczucie.

Jest mi po prostu przykro, bo niepotrzebnie ten temat był przed moją rodziną. Co moi rodzice mieli sobie pomyśleć o Twoim zachowaniu? Moja babcia się w to zaangażowała. Moja babcia, dziadkowie, po co przed nimi zachowujesz się jakbyśmy byli super ekstra parą. Myślisz, że moja mama sobie to wymyśliła, że do mnie pisała: "jak tam, randkujesz z Łukaszem?". Jak wracałam do domu, to nie wiedziałam jak im to powiedzieć. Szkoda, że moja rodzina uczestniczyła w tym, wolałabym nie być wybrana, naprawdę - mówiła Patrycja ze łzami w oczach.

 

Łukasz milczał. Jednak widać było, że jest przejęty całą sytuacją. Fani programu podzielili się. Jedni piszą, że nie powinno się ciągnąć na siłę czegoś, czego się nie czuje i Łukasz dobrze zrobił zrywając z Patrycją.

 

Inni stoją po stronie Patrycji, twierdząc, że rolnik udawał przed jej rodziną świetnego, zainteresowanego kawalera i dlatego dziewczyna miała trudno. A Wy co sądzicie na ten temat? Współczujecie Patrycji?

 

Zobacz także: Największe rozczarowanie tej edycji "Rolnik szuka żony"? Zbigniew oraz Bogusia. Fani: "Żmija! Prymityw! Desperatka!"

 

Patrycja nie mogła opanować łez w finale "Rolnik szuka żony 3".

Rolnik szuka żony 3 Patrycja płacze przez Łukasza

 

Łukasz z Rolnik szuka żony 3, już tuż po wyborze Patrycji czuł, że to nie jest odpowiednia dziewczyna dla niego.

Rolnik szuka żony 3 Patrycja płacze przez Łukasza

 

Patrycja była decyzją o rozstaniu załamana. Sporo płakała.

 

Może Cię również zainteresować:

Marta Manowska o nowej uczestniczce "Rolnik szuka żony": "Justyna jest osobą kruchą"

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Czy Łukasz źle postąpił dając nadzieję Patrycji?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje