Już wiadomo, co zastąpi "Drugą Szansę"! Ten program znacie doskonale!

Małgorzata Kożuchowska w sukni ślubnej
Fot. x-news.pl

 

Za nami finał "Drugiej szansy". Czeka nasz jeszcze odcinek dodatkowy, 20 maja, dostępny tylko na Player.pl. A wiadomo już także, że stacja TVN produkuje dwa nowe seriale - "Pułapka" i "Pod powierzchnią"! Ale czy emisja będzie jesienią w tym samym czasie co "Druga szansa"? Tego jeszcze nie wiadomo. 

 

Wiadomo za to, co zobaczymy już za tydzień, 21 maja o 21.30, w miejsce "Drugiej szansy"! Stacja TVN rozpocznie emisję trzeciego sezony "Projekt Lady" z Małgorzatą Rozenek-Majdan!

 

Co czek nas w pierwszym odcinku?

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: "To było dla mnie psychicznie trudne" Małgorzata Kożuchowska o dramatycznych scenach w nowym sezonie "Drugiej szansy"

Źródło: Łukasz Pluta, Anna Robak

Zamiast "Drugiej szansy" - "Projekt Lady 3"

 

Zobacz: Ślub Moniki Boreckiej w "Drugiej Szansie"! Ale nie dla widzów TVN! Gdzie go będzie można obejrzeć? ZDJĘCIA

 

Trzynaście dziewcząt zgłasza się do eksperymentalnej szkoły, by odmienić swoje dotychczasowe życie. W tej edycji czeka nas najbardziej spektakularne wejście kandydatek w historii programu. Tym razem uczestniczki poznają się nieco wcześniej i wszystkie razem dosłownie szturmem wtargną do Pałacu w Rozalinie. Przez cały okres pobytu kandydatek na damy w „Projekcie Lady” będzie towarzyszyć im oraz służyć radą, prowadząca program – Małgorzata Rozenek-Majdan. Każdy dzień dla kandydatek na damy będzie prawdziwym egzaminem. Co będzie dla nich największym wyzwaniem? Co wywoła w nich bunt?

 

Zobacz: Dobre maniery w towarzystwie: jak się zachować przy stole?

 

A co mile je zaskoczy? W tym sezonie będzie kipiało od emocji. Jednak tylko jedna z nich zdobędzie główną nagrodę i tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady”. Po cotygodniowych eliminacjach, jedna z trzech finalistek otrzyma trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordzie, w Wielkiej Brytanii.

 

Będziecie oglądać?

 

Zobacz także: Finał "Drugiej szansy"! Myślisz, że znasz ten serial na wylot? Sprawdź to w naszym TEŚCIE!

 

Małgorzata za Małgorzatę, już 21 maja!

Projekt Lady 3
Fot. x-news.pl

 

Małgosia Rozenek i Radosław Majdan niedawno zakończyli pierwszy sezon swojego show "Irona Majdan".

Małgorzata Rozenek

Wolisz Drugą szansę czy Projekt Lady?

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady