Już wiadomo, co zastąpi "Drugą Szansę"! Ten program znacie doskonale!

Małgorzata Kożuchowska w sukni ślubnej
Fot. x-news.pl

 

Za nami finał "Drugiej szansy". Czeka nasz jeszcze odcinek dodatkowy, 20 maja, dostępny tylko na Player.pl. A wiadomo już także, że stacja TVN produkuje dwa nowe seriale - "Pułapka" i "Pod powierzchnią"! Ale czy emisja będzie jesienią w tym samym czasie co "Druga szansa"? Tego jeszcze nie wiadomo. 

 

Wiadomo za to, co zobaczymy już za tydzień, 21 maja o 21.30, w miejsce "Drugiej szansy"! Stacja TVN rozpocznie emisję trzeciego sezony "Projekt Lady" z Małgorzatą Rozenek-Majdan!

 

Co czek nas w pierwszym odcinku?

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: "To było dla mnie psychicznie trudne" Małgorzata Kożuchowska o dramatycznych scenach w nowym sezonie "Drugiej szansy"

Źródło: Łukasz Pluta, Anna Robak

Zamiast "Drugiej szansy" - "Projekt Lady 3"

 

Zobacz: Ślub Moniki Boreckiej w "Drugiej Szansie"! Ale nie dla widzów TVN! Gdzie go będzie można obejrzeć? ZDJĘCIA

 

Trzynaście dziewcząt zgłasza się do eksperymentalnej szkoły, by odmienić swoje dotychczasowe życie. W tej edycji czeka nas najbardziej spektakularne wejście kandydatek w historii programu. Tym razem uczestniczki poznają się nieco wcześniej i wszystkie razem dosłownie szturmem wtargną do Pałacu w Rozalinie. Przez cały okres pobytu kandydatek na damy w „Projekcie Lady” będzie towarzyszyć im oraz służyć radą, prowadząca program – Małgorzata Rozenek-Majdan. Każdy dzień dla kandydatek na damy będzie prawdziwym egzaminem. Co będzie dla nich największym wyzwaniem? Co wywoła w nich bunt?

 

Zobacz: Dobre maniery w towarzystwie: jak się zachować przy stole?

 

A co mile je zaskoczy? W tym sezonie będzie kipiało od emocji. Jednak tylko jedna z nich zdobędzie główną nagrodę i tytuł Pierwszej Damy „Projektu Lady”. Po cotygodniowych eliminacjach, jedna z trzech finalistek otrzyma trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordzie, w Wielkiej Brytanii.

 

Będziecie oglądać?

 

Zobacz także: Finał "Drugiej szansy"! Myślisz, że znasz ten serial na wylot? Sprawdź to w naszym TEŚCIE!

 

Małgorzata za Małgorzatę, już 21 maja!

Projekt Lady 3
Fot. x-news.pl

 

Małgosia Rozenek i Radosław Majdan niedawno zakończyli pierwszy sezon swojego show "Irona Majdan".

Małgorzata Rozenek

Plebiscyt Party

Wolisz Drugą szansę czy Projekt Lady?

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje