Popek odpadł z "Tańca z Gwiazdami", czy teraz będzie miał czas na ślub?

Popek, Janja Lesar
Fot. ONS.pl

 

Choć dla Pawła "Popka"Mikołajuwa przygoda z "Tańcem z Gwiazdami" dobiegła końca – muzyk razem z partnerką Janją Lesar odpadli w półfinale show, to wcale się tym nie przejmuje. Powód? Jak czytamy w "Party" liderowi grupy Gang Albanii wcale nie zależało na zwycięstwie i zdobyciu Kryształowej Kuli. Popek przyszedł do tanecznego show, by udowodnić, że zrozumiał błędy przeszłości i wyszedł na prostą. Taniec miał mu pomóc uciec od alkoholu i utrzymać formę na kolejne starcia w MMA. Ale prawdziwy sprawdzian charakteru dopiero przed nim. Latem Paweł po  raz drugi zostanie ojcem. Podobno stanie też na ślubnym kobiercu. Kiedy planuje poślubić swoją partnerkę Katarzynę?

 

Przeczytaj: Co zrobi Popek gdy jego córka zechce wytatuować sobie ciało?

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Beata Tadla czy Katarzyna Dziurska - która z nich wygra dziś "Taniec z gwiazdami"? Popek ma swój typ!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Kiedy Popek planuje ślub?

Swoją partnerkę Kasię Popek poznał 13 lat temu, na jednym z koncertów w Anglii. Choć ich związek jest burzliwy, udało im się przetrwać. Wspólnie wychowują 8-letnią córeczkę Julkę, która odwiedzała tatę na występach w "Tańcu z Gwiazdami". W jednym z odcinków Mikołajuw nie tylko pochwalił się, że niedługo Julka będzie miała braciszka, ale też, że planuje poślubić matkę swoich dzieci! Kiedy zaplanowali uroczystość?

Jak czytamy w "Party", Paweł i Kasia nie mają jeszcze ustalonej dokładnej daty ślubu ani listy gości. Wiadomo tylko, że nastąpi to po narodzinach ich drugiego dziecka. Niewykluczone, że tę ważną uroczystość zechcą połączyć z chrzcinami synka. W tym roku Popek będzie świętował też 40. urodziny. Czy zafunduje sobie podwójny prezent?

 

Jesteś ciekaw jak wyglądało życie Popka? Dlaczego uciekł z domu i popadł w alkoholizm? Historię życia kontrowersyjnego muzyka przeczytasz w nowym "Party".

 

Popek i Janja Lesar odpadli w półfinale "Tańca z Gwiazdami".

Popek w Tańcu z Gwiazdami
Fot. East News

 

Latem muzyk zostanie po raz drugi tatą. Jego 8-letnia córka Julka doczeka się braciszka.

Popek z córką w Tańcu z gwiazdami
Fot. ONS.pl

Czy kibicowałeś Popkowi w "Tańcu z Gwiazdami"?

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady