Na przyjaźni Antka Królikowskiego z Tomkiem Oświecińskim korzysta... dziewczyna aktora!

Antek Królikowski i Kasia Sawczuk na prezentacji kolekcji Wojas
Fot. WBF

Kumple po "Agencie"? Najbardziej zaprzyjaźnili się Antek Królikowski i Tomasz Oświeciński. Gdzie można ich spotkać poza salonami? Panowie spotykają się na przykład na... siłowni! Ale Antek nie trenuje z Tomkiem, z rad trenera personalnego korzysta za to jego dziewczyna - Kasia Sawczuk! 

Po programie spotykamy się z Tomkiem prywatnie, ja chodzę na tę samą siłownię co on. Mojej Kasi, kiedy przychodzi ze mną, pomaga Tomek i widać, że zna się na tym świetnie. Więc jeśli mamy okazję porozmawiać ze specjalistą, to super, że mamy takiego przyjaciela - powiedział Party.pl Antek. 

Zapytaliśmy też Antka Królikowskiego jak widzi przyszłość Tomka Oświecińskiego w show-biznesie. Tomek do tej pory był trenerem personalnym i zajmował się zawodowo treningami, między innymi z gwiazdami. Teraz sam gra w M jak Miłość i bierze udział w programach telewizyjnych.

Tomek to mój przyjaciel, to super barwna postać w polskim show-biznesie i wydaje mi się, że już się w nim odnalazł.  Jest bardzo dobrym aktorem, sportowcem i przede wszystkim bardzo dobrym człowiekiem - powiedział nam Królikowski.

Nas zaskoczyło, że Kasia Sawczuk chodzi na siłownię. A Was?

 

Zobacz także: Dziewczyna Antka Królikowskiego ma nogi jak Anja Rubik! Znów schudła? ZDJĘCIA

 

Antek Królikowski z Tomaszem Oświecińskim na planie programu Agent.

program Agent Gwiazdy
Fot. Facebook

 

Kasia Sawczuk, aktorka, wokalistka i dziewczyna Antka Królikowskiego jest bardzo szczupłą osobą. Aż dziw, że też chodzi na siłownię. 

Antek Królikowski i Kasia Sawczuk na prezentacji kolekcji Wojas
Fot. WBF

Może Cię również zainteresować:

Tomasz Oświeciński dał nam do zrozumienia, kto jest agentem! "Wiedziałem od drugiego odcinka"!

Czy myślcie, że Kasi potrzebna jest siłownia?

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje