Leszek Stanek chciałby wziąć udział w 2.edycji show "Azja Express"! Uda mu się? WIDEO

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Leszek Stanek od wielu lat występuje w znanych serialach i programach telewizyjnych, ale to wyjazd do Azji i udział w show "Azja Express" przyniósł mu największą popularność. Aktor wystąpił w show w parze ze swoją wieloletnią przyjaciółką Izą Miko. Para bardzo dobrze radzi sobie na planie show i uchodzą za jednych z faworytów pierwszej edycji programu. Leszek był zachwycony udziałem w show, dlatego chciałby wystąpić również w 2.edycji!

Ten program pomimo kontrowersji jest bardzo dobrze przyjmowany przez widza. Bardzo proszę, jeżeli którykolwiek z moich kolegów albo koleżanek będzie brał udział w drugiej edycji, weźcie mnie ze sobą! Pamiętajcie, że ja noszę plecaki!, powiedział Leszek Stanek w rozmowie z Party.pl.

Druga edycja show ma być realizowana już wiosną i pojawi się w jesiennej ramówce stacji TVN w 2017 roku. Chcielibyście zobaczyć w drugiej edycji "Azja Express" Leszka? Posłuchajcie, co aktor mówi o udziale w show oraz o swojej rodzinie, która bardzo go wspiera na każdym etapie jego kariery!

 

ZOBACZ: Kłótnia Stanka i Kaczoruk na Instagramie! Leszek do Renaty: "Obrażasz mnie i moją inteligencję"! Jest ostro!

 

Leszek Stanek podróżował po Azji z Izą Miko

Leszek Stanek w szarym garniturze

Chcielibyście zobaczyć Stanka również w kolejnej edycji show?

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje