• chimera

Hanna Żudziewicz nie zatańczy w najbliższej edycji "TzG". Wiemy, dlaczego!

Hania Żudziewicz
Fot. Facebook

Już tej jesieni na parkiecie "Tańca z gwiazdami" zobaczymy nowe gwiazdy. Tradycyjnie towarzyszyć im będą tancerze znani z poprzednich sezonów. Jedną z gwiazd show Polsatu była Hanna Żudziewicz, jedna z najbardziej utytułowanych tancerek w Polsce. Niestety w czwartym sezonie programu, nie zobaczymy pięknej Hani. Tylko AfterParty.pl zna powody, dla których Żudziewicz nie wystąpi w najbliższej edycji programu.

Aktualnie Hanna razem ze swoim tanecznym partnerem Jackiem Jeschke, przygotowuje się do olimpiady tanecznej. Dobry start na tych zawodach to dla nich priorytet, tym bardziej, że będą jedyną parą reprezentującą Polskę, gdyż w olimpiadzie udział biorą tylko najlepsi tancerze z całego świata.

W ramach doskonalenia umiejętności tanecznych, w najbliższy poniedziałek wezmą udział w turnieju w Alassio we Włoszech, a później lecą na tydzień na Litwę, gdzie w pocie czoła będą przygotowywać się do olimpiady - mówi nam osoba związana z Tańcem z gwiazdami


Hanna Żudziewicz jest jedną z najbardziej utytułowanych tancerek tańca towarzyskiego w Polsce, jak i za granicą. Ma na swoim koncie m.in. wygraną w najbardziej prestiżowym konkursie tanecznym - Blackpool Dance Festival (I miejsce), a pomyśleć, że ma dopiero 23 lata.

Trzymamy kciuki!

Zobacz: Hanna Żudziewicz została mistrzynią Polski!

Może Cię również zainteresować:

"Jesienią czeka mnie moje własne wesele"! Tancerka "Tańca z Gwiazdami" przygotowuje się do ślubu! Która?

Źródło: Newseria Lifestyle
 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady