Gadżety kibica do auta - pokaż innym, że kibicujesz naszym!

Gadżety kibica
Fot. © Comugnero Silvana/Adobe Stock

Mundial w Rosji to kilka tygodni emocji i oczekiwania, które zespoły zmierzą się w finale. Od pierwszego meczu każdy trzyma kciuki, aby jego reprezentacja wyszła z grupy. W Polsce, jeszcze przed pierwszym gwizdkiem meczu Rosja - Arabia Saudyjska, nawet na drogach zrobiło się biało-czerwono.

 

Flagi i szaliki już nikogo nie dziwią - to podstawo must have każdego kibica. W tym roku na stacjach benzynowych można nabyć najróżniejsze akcesoria dla większych i mniejszych miłośników piłki nożnej. Z tankowania auta można wyjść z pokaźnymi zakupami.

Gadżety kibica do auta - o czym pamiętać?

Decydując się na przygotowanie samochodu na Mundial, warto pamiętać, że rozgrywki się zakończą, a auto pozostanie, dlatego trzeba zadbać o lakier i inne elementy karoserii. Zakupione gadżety nie powinny ich uszkadzać. Oczywiście najbardziej widowiskowe są flagi zaczepiane na szybie i powiewające podczas jazdy. To prawda, wyglądają widowiskowo, ale mogą wypaczyć uszczelkę szyby. Proponujemy zakładać je w dniu meczu i ściągać, po jego zakończeniu, aby uszczelka nie odkształcała się na stałe. Podobnie z naklejkami - zawsze trzeba sprawdzić, czym będzie można je potem usunąć. Te przeznaczone do aut i do szyb, powinny zejść bez używania zmywacza i rozpuszczalnika (uwaga - preparaty uszkadzają lakier!).

 

Dużo bezpieczniejsze są osłonki na lusterka, które raz założone zupełnie nie przeszkadzają w jeździe ani nie uszkadzają lakieru. Warto też rozważyć okolicznościowe ramki na rejestrację. Są szybkie w montażu i można je łatwo wymienić.

Akcesoria dla kierowcy

W tym roku producenci akcesoriów prześcigają się w pomysłach jak dogodzić kierowcom. Można wybierać spośród różnych breloków do kluczy, zawieszek do auta, a nawet zapachów z wizerunkami ulubionych piłkarzy. Wiele sieciowych stacji wymienia punkty na pamiątkowe piłki do gry w nogę (oczywiście w biało-czerwonych barwach) i reprezentacyjne koszulki. Okazja jest wyjątkowa - po raz pierwszy od 12 lat reprezentacja Polski zakwalifikowała się do Mistrzostw Świata!

 

Na Mundialu chce więc zarobić każdy, a kibic jest dobrym klientem. Drobna rada - nie przepłacajmy za gadżety wątpliwej jakości. Sprawdzajmy, czy są wykonane tak, aby można ich było używać do auta.

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje