• Bazyl Starewicz

UPS! Wpadka w nowej książce Korwin Piotrowskiej! Dziennikarka pomyliła dwie gwiazdy... Które?

Wpadka w książce Karoliny Korwin Piotrowskiej

Karolina Korwin Piotrowska zaliczyła wpadkę w swojej najnowszej książce - "Sława".  O co chodzi? Wszystko przez zdjęcie, które na swoim Instagramie pokazała Karolina Malinowska. Żona Oliviera Janiaka pochwaliła się przed fanami, że dziennikarka w swojej książce bardzo miło o niej napisała. Dalej jednak możemy zobaczyć, że Karolina Korwin Piotrowska postanowiła skrytykować gwiazdę TVP... Rozalię Mancewicz!

 

Zobacz: Makijaż w stylu Marceliny Zawadzkiej

 

POLECAMY: Karolina Korwin-Piotrowska o ciąży Ani Lewandowskiej i Natalii Siwiec: "Kroplówka witaminowa dla kariery". Co o nich sądzi?

Źródło: Joanna Rutkowska, Gary Muvaut

Karolina Korwin Piotrowska pomyliła w swojej książce dwie gwiazdy

W czym tkwi problem? Karolina Korwin Piotrowska napisała między innymi, że Rozalia Mancewicz jest słabą dziennikarką i gdyby nie Tomasz Kammel to w "Pytaniu na Śniadanie" zaliczałaby same wpadki. Otóż Karolinie Korwin Piotrowskiej najpewniej chodziło o Marcelinę Zawadzką, która w dodatku nie prowadzi "PnŚ" z Tomaszem Kammelem. Co dokładnie napisała dziennikarka?

Piękna twarz #dobrejzmiany w TVP. Ma świetny wygląda, kamera ją lubi, ale dziennikarka z niej żadna, warsztat póki co kompletnie nie istnieje. Recytowanie kwestii wyuczonych jest dobre dla prezenterki, a nie dla kogoś, kto aspiruje do bycia dziennikarzem. Gdyby nie niezawodny Kammel w Pytaniu na śniadanie, zaliczałaby wpadkę za wpadką.

Karolina Korwin Piotrowska jeszcze nie zabrała głosu w tej sprawie, ale z pewnością niedługo to zrobi. Premiera książki 23 maja. 

 

Zobacz: Co dalej po "Maglu towarzyskim"? Korwin Piotrowska zdradza swoje plany!

 

Karolina Korwin Piotrowska zaliczyła wpadkę w swojej książce.

Wpadka w książce Karoliny Korwin Piotrowskiej

 

Czy Karolina Korwin Piotrowska zabierze głos w tej sprawie? Marcelina Zawadzka i Rozalia Mancewicz są do siebie podobne ;) Poniżej zdjęcie Rozalii...

Rozalia Mancewicz 2010 w czarnej sy=ukni
Fot. ons.pl

 

A oto Marcelina Zawadzka.

Marcelina Zawadzka w klasycznej stylizacji

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Czy lubisz Marcelinę Zawadzką?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady