Robert Janowski był wizytówką programu "Jaka to melodia?". Przez ponad 20 lat był jego prowadzącym, program zyskał miliony widzów, a prezenterowi zapewnił popularność i mnóstwo fanów. W wywiadzie dla Newseria.pl Janowski otwarcie przyznaje, że stał się dla widzów osobą niezwykle bliską:

Dla ludzi to było coś więcej niż program rozrywkowy, ponieważ stałem się takim ich sąsiadem, byłem codziennie u nich w domach i było nam razem dobrze, ale jest taka piosenka Perfectu „Niepokonani”, tam jest taki tekst: „trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść”. Przepraszam, ale wrócę do Państwa

 

Zobacz: Robert Janowski szczerze o Norbim: „Ja na pewno tak bym się nie zachował na jego miejscu”

 

Ostatnie pożegnanie z programem... 

Niestety prezenter nie miał okazji pożegnać się na wizji z programem "Jaka to melodia?" oraz z jego widzami. Co prawda po tylu latach spędzonych na planie, z pewnością byłby to dla niego wzruszający moment. Ale mimo wszystko nie zapomniał o swoich fanach. Napisał do nich kilka słów na swoich koncie na instagramie:

This Is The End! Wczoraj zapadły ostatnie decyzje w sprawie ,,Jaka to Melodia?" i naszych, ostatnich 10 odcinków. Nie gramy. Czyli to już koniec.
21 lat... Kawał życia. Waszego i mojego. Było pięknie. I nie dajmy sobie zabrać tych wspomnień! 

Skończył się jeden etap w życiu Roberta Janowskiego, ale zapowiada się już kolejny. Prezenter nie zamierza odpoczywać i już pracuje nad kolejnym projektem. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This Is The End! Wczoraj zapadły ostatnie decyzje w sprawie ,,Jaka to Melodia?" i naszych, ostatnich 10 odcinków. Nie gramy. Czyli to już koniec. 21 lat... Kawał życia. Waszego i mojego. Było pięknie. I nie dajmy sobie zabrać tych wspomnień! Dziękuję Media Corporation- producentowi, który przy udziale nas wszystkich, stworzył coś, co nie było tylko zwykłym telewizyjnym teleturniejem. Ten program to coś więcej niż jaka to melodia?! To 21 lat naszego wspólnego życia. Dziękuję MC ❤️ Dziękuję koleżankom i kolegom z którymi miałem zaszczyt i ogromną przyjemność pracować i tworzyć Melodię. Nie wymieniam z nazwiska, bo nie wiedziałbym nawet od kogo zacząć. Wszyscy, Ci których widzieliście na ekranie a także przyjaciele ,,zza kulis" są... jak rodzina. Dziękuję Wam za to❤️ Dziękuję TVP za 21 lat emisji ,, Jaka to melodia?"- programu, który łączył pokolenia. Programu, który dzięki uczciwości, lojalności, wiedzy i pasji wszystkich biorących w nim udział był dobry dla wszystkich i na wszystko. Jak ulubiona piosenka- zmieniona, będzie być może równie ładna, ale nigdy nie będzie częścią naszej duszy ❤️ I teraz WY! Uczestnicy, Zawodnicy, Telewidzowie i Fani! Najlepsi, Najwspanialsi, Najważniejsi! Dziękuję! Za 21 jeden lat dorastania z Wami, za piękne historie, za uśmiech, szczęście i łzy. Za oddany czas i serce, za radość i zmartwienia, za zaufanie, za lojalność. Dziękuję, że byliście w moim życiu i wpuściliście mnie do Waszego. Dziękuję za ,,teraz", kiedy to piszę. Za wzruszenie. Za prawdę. Za smutek i żal. Za optymizm i wiarę. Za Wasze ,,do zobaczenia". Dziękuję, że JESTEŚCIE ❤️ #the #end #koniec #jakatomelodia #new #project #nowy #projekt #tv #show #nowyetap #instagram

Post udostępniony przez Robert Janowski (@jan.owski)

Robert Janowski z żoną na Telekamerach 2018

Robert Janowski z żoną na Telekamerach 2018
ONS

Więcej na temat Robert Janowski Jaka to melodia