Robert Janowski ma problemy ze zdrowiem! "Byłem w szpitalu prawie 2 tygodnie"!

Robert Janowski
Fot. East News

 

Robert Janowski był w szpitalu! Takie wiadomości zostały przekazana na gali "Lwice Biznesu", gdzie w hotelu Mercure w Warszawie dziennikarz miał odebrać nagrodę. Nie pojawił się na scenie, a organizatorzy zdradzili, że przebywa w szpitalu. Zobaczcie, co na ten temat powiedziała żona Janowskiego...

 

Zobacz: Robert Janowski wróci do telewizji? Zobacz, co powiedział o swoich planach i... "Jaka to melodia?"!

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Robert Janowski wróci do telewizji? Zobacz, co powiedział o swoich planach i... "Jaka to melodia?"!

Źródło: Newseria.pl

Niepokojące wieści na temat stanu zdrowia Roberta Janowskiego...

 

Podczas gali „Lwice Biznesu” nagrodę dla pary odebrała Monika Janowska. Jednak zanim żona dziennikarza weszła na scenę, w jego imieniu kilka słów wyjaśnienia powiedziała organizatorka. Jak podaje magazyn „Na żywo” Ilona Adamska wyznała:

 

Znamy się kilka miesięcy, ale już zdążyłam przekonać się, jak dobrymi są ludźmi. Niestety nie ma dziś z nami Roberta, gdyż jest w szpitalu - powiedziała organizatorka, a jej słowa cytuje "Na żywo".

 

Monika Janowska zdradziła "Na żywo", że „Robert nie był w stanie pojawić się na ceremonii, gdyż musi wypocząć”. Sprawa wydaję się dosyć poważna, w końcu Janowski spędził w szpitalu aż dwa tygodnie. Aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień w końcu do całej sytuacji odniósł się dziennikarz i na swoim Facebooku napisał:

 

Już w domu 🌞 Ufff!!! Ale od początku...🙂
Byłem w szpitalu prawie 2 tygodnie 😔 Nie wrzucałem zdjęć ,,z kroplówką", choć to bardzo modne ostatnio😉Ech, nigdy za modą nie nadążałem 😅Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy wiedzieli i nie wygadali 😃Dziękuję Mediom, że pomimo domysłów, nie ,,zrobili" z mojej choroby ,,światowego wydarzenia na miarę walki z klimatem"  - szczerze wyznał Janowski.

 

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Robert Janowski po odejściu z programu "Jaka to melodia?"

Robert Janowski poprowadzi nowy program?
Fot. Facebook

Robert Janowski

Robert Janowski żegna się z Jaka to melodia?!

Czy Robert Janowski szybko wróci do zdrowia?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady