Do jakiej piosenki zatańczą Harry i Meghan? Wyłamali się z królewskiej tradycji!

Meghan Markle i książę Harry
Fot. Meghan Markle i książę Harry

 

Książę Harry i Meghan Markle zatańczą do tanecznego i bardzo znanego utworu nieżyjącej już artystki! Ich pierwszy taniec będzie inny niż wszystkie do tej pory w rodzinie królewskiej!

19. maja Książę Harry i Meghan Markle powiedzą sobie sakramentalne "tak". Każdego dnia pojawiają się informacje o szczegółach ceremonii i weselu. Tym razem brytyjskie media donoszą, że pierwszy taniec pary odbędzie się przy zupełnie "nieślubnej" piosence.

Kiedy nowożeńcy na całym świecie decydują się na romantyczne ballady i bezpieczne piosenki, Książę Harry i Meghan Markle zatańczą do wielkiego hitu Whitney Houston "I Wanna Dance With Somebody" .

Pamiętacie go?


 

 

 

"Royal wedding", rządzi się swoimi prawami, ale Harry i Meghan szykują się raczej na huczną imprezę, niż dystyngowane party. Zgodnie z doniesieniami brytyjskich mediów, cała playlista ślubna składać się będzie z hitów z lat 80. Spodziewać można się także gości specjalnych, takich jak np. Elton John czy Ellie Goulding, Serena Williams czy Rowan Atkinson.

Podoba Ci się pomysł na pierwszy taniec?

 

Zobacz także: Doda komentuje wybór sukni Meghan! Kreację tego duetu nosiła juz rok temu

 

Taniec Harrego i Meghan będzie spektakularny!?

Meghan Markle, książę Harry
Fot. East News

 

Czekasz na ten ślub?

 

Może Cię również zainteresować:

Wpadki na ślubach w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Oby Harry nie powtórzył tego, co przy ołtarzu zrobiła księżna Diana!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Co uważasz o pierwszym tańcu Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje