To pewne! Paulina Krupińska po raz drugi zostanie mamą

Ciężarna Paulina Krupińska

Zawsze zakładała, że będzie młodą mamą. Paulina Krupińska mówiła o tym w wywiadach, deklarując za każdym razem, że marzy o szczęśliwej i dużej rodzinie, takiej w jakiej sama się wychowywała. Dodawała, że wzorem są dla niej jej przyjaciółki (choćby modelka Kamila Szczawińska), które mają dwoje albo więcej dzieci. Swoje marzenia zaczęła realizować, kiedy tylko poznała swojego obecnego partnera. Sebastian Karpiel-Bułecka  był wtedy tuż przed 40-tką i bardzo już chciał zostać tatą.

 

Ich pierwsza córka Antonina ma już półtora roku. Mówi się, że para zaczęła się starać o kolejne dziecko, zaraz po narodzinach Tosi. I teraz wreszcie się udało! To początek ciąży, dlatego modelka na razie jeszcze ciągle pracuje, m.in. na planie TVN-owskiego show „Mali giganci” (kręcone teraz odcinki zobaczymy jesienią). A czy przed porodem czeka ją jeszcze góralskie wesele? Pożyjemy, zobaczymy...

 

Zobacz też: Paulina Krupińska zdradziła, dlaczego nie pokazuje publicznie córeczki Antosi. Ma bardzo ważny powód​

 

Paulina pokazała zdjęcie córki

Paulina Krupińska pokazała zdjęcie córki
Fot. Instagram

 

Paulina pokazała zdjęcie córki

 

Paulina Krupińska pokazała zdjęcie córki
Fot. Istagram

Może Cię również zainteresować:

Paulina Krupińska wygląda jak anioł, ale potrafi pokazać różki! "Przeprosiny dla Gosi, jeśli poczuła się urażona" Czemu przeprasza Rozenek?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Czy uważasz tak jak Paulina, że warto nie zwlekać z urodzeniem drugiego dziecka?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje