• kb

Marta Żmuda Trzebiatowska znowu zakochana!

Marta Żmuda Trzebiatowska ma nowego chłopaka
Fot. ONS

Od rozstania Marty Żmudy Trzebiatowskiej z Adamem Królem minęły już dwa lata. Aktorka była związana z tancerzem przez prawie 9 lat. Kilka tygodni po rozstaniu Marta Żmuda- Trzebiatowska przyznała, że wreszcie ma czas, żeby skupić się na sobie. Zobacz: Żmuda o rozstaniu z narzeczonym: Nadszedł czas by zadbać o siebie

Okazuje się jednak, że gwiazda już nie jest singielką. Według doniesień mediów, piękna Marta Żmuda-Trzebiatowska spotyka się z młodszym o 5 lat aktorem Kamilem Kulą. Kamil Kula ma na swoim koncie rolę w serialu "Na dobre i na złe". Wcielał się w nim w rolę salowego Szczepana Lipskiego.  "Fakt" informuje, że para wybrała na wspólne wakacje.

- Pod koniec maja polecieli razem na grecką wyspę Kos. Już na lotnisku, myśląc, że nikt nie zwróci na nich uwagi, obdarzali się czułościami. Widać było, że łączy ich dużo więcej niż tylko przyjaźń- podaje źródło tabloidu.


Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula poznali się w Teatrze Kwadrat. Razem występują w spektaklu "Przez park na bosaka".

Musimy przyznać, że piękna z nich para. 

Zobacz na Polki.pl: Żmuda wspomina rozstanie z narzeczonym


 

 

Może Cię również zainteresować:

Marta Żmuda Trzebiatowska zdradza jakim tatą jest Kamil Kula!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady