• BoyToy

Mandaryna: Nie oddałabym Michałowi dzieci na wigilię

Mandaryna o świętach z Wiśniewskim
Fot. ONS

Związek Michała Wiśniewskiego i Mandaryny z pewnością przejdzie do historii polskiego show-biznesu. Nie tylko ze względu na transmitowany przez telewizję ślub, ale i wydarzenia, które miały miejsce już po ich głośnym rozwodzie. Z biegiem lat sytuacja raczej się nie poprawia. Przypomnijmy: "Michał jest bardzo zaborczą osobą"

Zarówno Wiśniewski, jak i Mandaryna mają już nowych partnerów i rodziny. Wciąż jednak łączy ich dwójka wspólnych dzieci - Xavier i Fabienne. Wielkimi krokami zbliżają się już święta Bożego Narodzenia i jak można się domyślać, w ich przypadku nie jest to rzecz łatwa do zorganizowania. Mandaryna była niedawno gościem w "Dzień Dobry TVN", gdzie przyznała, iż raczej nie zasiądzie przy wspólnym stole z byłym mężem.

My generalnie jesteśmy patchworką ekipą, która nie rzuca sobie na szyję i w tę wigilię nie będzie dzielić się opłatkiem i składać sobie nie wiadomo jakich życzeń, nie usiądzie przy wspólnym stole. Oczywiście ja i mój były mąż Michał mamy wspólne dzieci Xaviera i Fabienne i bardzo chcemy, żeby te święta były dla nich jak najfajniejsze. Są na tyle duzi, że rozumieją sytuację. Rano w dzień wigilii jadą do taty, a wczesnym wieczorem kolację jemy u nas w domu - wyznała.


Mandaryna przyznała też, że towarzyszy jej delikatny stres związany z wątpliwościami, czy tata odwiezie dzieci na czas i czy w ogóle to zrobi, ale dodaje, iż z Michałem zawierają pakt wigilijny, aby takie sytuacje się po prostu nie zdarzały.


Jest pewien strach, gdy wybija pewna godzina, a dzieci jeszcze nie ma, a tu już Mikołaj stoi prawie pod choinką, ale w wigilię staramy się dochować ten naszej przysięgi wigilijnej, żeby ten czas był dla dzieci najfajniejszy. Nie wyobrażam sobie świąt bez moich dzieci i nie oddałabym ich na wigilię i Michał doskonale o tym wie, więc trochę się pode mnie poukładał. On też wyjeżdża na święta do swojej obecnej rodziny, więc jest mi trochę łatwiej - wyjaśnia.


Święta u Wiśniewskich to nieźle skomplikowana logistyka. Powinni razem usiąść przy jednym wigilijnym stole?

Zobacz: Przemęczona Mandaryna na meczu. Co się z nią dzieje?

 

Mandaryna na wakacjach z producentem kaszy i ryżu:

Może Cię również zainteresować:

Weronika Rosati opowiedziała nam o świętach z córką! Spędzą je samotnie?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady