"Jako jedyna miała..." Marina dziękuje Dodzie za wsparcie! Jak komentuje mocną przemowę gwiazdy?

Doda o Marinie

Marina podziękowała Dodzie za wsparcie! Kilka dni temu w rozmowie z nami Doda ostro skomentowała medialne zamieszanie wokół Mariny, która już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Sprawę hejtu poruszyła również w swojej przemowie podczas gali Plejady. Doda nie podała wówczas nazwiska ciężarnej gwiazdy, jednak wszyscy doskonale wiedzieli, że chodzi właśnie o żonę Wojtka Szczęsnego, która została oskarżona przez niektóre media o to, że oszukiwała swoich fanów, nie informując ich o ciąży. 

Największy polski portal ostatnio zrobił medialny lincz na polskiej piosenkarce w zaawansowanej ciąży. Nie mówię, że pałam do niej ogromną sympatią, ale jestem empatyczna i nie pozwolę na nic takiego. Wszyscy  jak tu siedzimy powinniśmy zareagować, ponieważ udawanie, że nas to nie dotyczy tylko pozwala na takie działanie- mówiła Doda na wielkiej gali.

Teraz Marina postanowiła skomentować mocną przemowę Dody!

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Marina, Górniak czy Doda? Z którą piosenkarką Alvaro Soler zaśpiewa w duecie?

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Marina dziękuje Dodzie za wsparcie

Ciężarna piosenkarka zamieściła na Instastories filmik, na którym Doda znów porusza temat Mariny i hejtu z jakim się spotkała. Przyszła mama podziękowała koleżance z show-biznesu.

Dzięki @DODAQUEEN#SZACUNEK JAKO JEDYNA MIAŁA JAJA, ŻEBY POWIEDZIEĆ O TYM GŁOŚNO CO SIĘ TERAZ DZIEJE...- napisała na Instagramie. 

Myślicie, że wzorem Dody inne gwiazdy również będą bronić Mariny? Na szczęście w tej kwestii, przyszła mama może również liczyć na wsparcie Pauliny Sykut. Prezenterka Polsatu w rozmowie z Party.pl również wzięła ją w obronę!

 

Zobacz: Paulina Sykut o ciąży Mariny. Bardzo się zdenerwowała kiedy...

 

Marina dziękuje Dodzie.

Marina skomentowała mocny apel Dody, która stanęła w obronie ciężarnej gwiazdy
Fot. Instagram

 

Doda broniła ciężarnej piosenkarki.

Fot. Fot: Instagram

Myślicie, że inne gwiazdy również powinny stanąć w obronie ciężarnej Mariny?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady