Maja Hyży PIERWSZY RAZ o ślubie Grzegorza i Agnieszki. "Pogratulowałam, mam do tego..."

Maja Hyży o małżeństwie Grzegorza Hyżego
Fot. ONS

Od rozwodu Mai i Grzegorza Hyżych minie niedługo dwa lata. Muzycy wychowują razem dwóch synów, jednak każde z nich poszło w swoją stronę. Wokalista ułożył sobie życie u boku Agnieszki Popielewicz, z którą niedawno wziął ślub. Maja w programie Dzień Dobry TVN, po raz pierwszy powiedziała, co o tym sądzi!


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Agnieszka Hyży komentuje informacje o swojej ciąży: "To jest czas najwyższy". Gwiazda Polsatu i Grzegorz Hyży spodziewają się dziecka?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Maja Hyży o ślubie Grzegorza Hyżego

Od momentu rozwodu wokaliści są prawie w każdym wywiadzie pytani o relacje z eksmałżonkiem. Grzegorz od razu zapewniał, że rozstał się z żoną w zgodzie. Podobne podejście ma Maja, która poznała Agnieszkę. Nigdy nie miała urazu do byłego męża. Nigdy jednak nie mówiła, co myśli o ich ślubie:

Każdy poszedł w  swoją stronę. Grzesiek wybrał nową partnerkę i był ślub i tyle. Pogratulowałam, naprawdę ja mam totalny dystans do tego. Nas łączą tylko i wyłącznie tematy związane z dziećmi. Życie nasze prywatne, to jest już tylko życie prywatne i to jak nim pokierujemy, to nasza sprawa.  - przekonywała

Z kim jest związana Maja Hyży?

Po rozwodzie z Grzegorzem, Maja znalazła miłość, jednak szybko ją straciła. Do dziś to rozpamiętuje:


Miłość jest do muzyki, jest do dzieci i to mnie nakręca. Miłość była i to przez dłuższy okres u mnie w życiu i już wydawało mi się, że znalazłam tę osobę, no ale nasze drogi się rozeszły. Trochę ciężko mi się z tym pogodzić. No ale trudno, takie jest życie, że wydaje nam się, że już znaleźliśmy tę osobę a jednak nie… Ciężko mi mówić o tym. - tłumaczy

Mamy nadzieję, że Maja ułoży sobie życie na nowo!

 

Zobacz także: Agnieszka Popielewicz ma dość kłótni Grzegorza z Mają? Znamy prawdę

 

Agnieszka i Grzegorz tworzą szczęśliwą rodzinę

 

Czy Mai też uda się ją założyć?

Maja Hyży na gali Fryderyki 2015
Fot. Akpa

 

Maja czy Agnieszka? Która lepiej pasowała do Grzegorza?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady