Magda Gessler  - cena pączków

 

Pączki bez wątpienia są jednymi z ulubionych łakoci Polaków. Szczególnie chętnie sięgamy po nie w Tłusty Czwartek, który poprzedza okres katolickiego Wielkiego Postu.  Dobre piekarnie i cukiernie przebijają się w wymyślaniu nowych smaków oraz... cenach. Jednak ta dla wielu - szczególnie w Tłusty Czwartek - nie gra roli. Najlepiej świadczą o tym długie kolejki po pączki, które ustawiają się przed drzwiami najlepszych cukierni. Ile trzeba zapłacić za pączka od królowej polskich kulinariów, Magdy Gessler? Znamy odpowiedź na to pytanie!

 

Zobacz też: „Tak trzeba żyć!” Magda Gessler podbiła internet swoim sylwestrowym tańcem. Musicie zobaczyć jej uwodzicielskie ruchy!

 

Cena pączków Magdy Gessler

 

Słynące z doskonałego smaku pączki od Magdy Gessler to spory wydatek. Za tradycyjnego pączka w cukierni gwiazdy w Warszawie "Słodki Słony" z nadzieniem różanym trzeba zapłacić aż 8 zł. Za pączka z malinami - 9 zł. Dla porównania pączki w mniej znanych cukierniach to wydatek rzędu 2 - 4 zł, a w dyskoncie - poniżej złotówki. Wszystko zależy od użytych składników, rodzaju nadzienia, polewy oraz sposobu przygotowania pączków. Ceny pączków Magdy Gessler prawdopodobnie są jednymi z najwyższych w Warszawie, a niewykluczone, że również w całej Polsce. Jednak ich jakość zachwyca zadowolonych klientów, którym nie przeszkadzają długie kolejki!

 

Ile pączków od Magdy Gessler bylibyście w stanie spałaszować? ;)

 

Polecamy: Przepis na dietetyczne pieczone pączki serowe

 

Pączki u Magdy Gessler nie są tanie.

Magda Gessler na jesiennej ramówce w 2016 roku
East News

Próbowaliście pączków od znanej restauratorki?

Magda Gessler
Instagram

Magda Gessler z pączkami

 

Więcej na temat Magda Gessler