Michał Szpak, Dawid Podsiadło, Grzegorz Hyży
ONS

Grzegorz Hyży gościnnie wystąpi na koncercie Beaty Kozidrak i Bajmu w Katowicach! Piosenkarz poinformował o tym na swoim Facebooku. Dokładnie w Walentynki Beata Kozidrak wraz zespołem Bajm rozpoczęła nową trasę koncertową. "Bingo Tour" - to spektakularny powrót znanej artystki na scenę. Gwiazda zagra aż trzydzieści koncertów, w tym jeden w katowickim Spodku. To właśnie w Katowicach 12 marca będzie można zobaczyć wspólny występ Beaty Kozidrak i Grzegorza Hyżego.

Wyjątkowe spotkanie:) Serdecznie pozdrawiamy!!! A już 12 Marca zapraszamy na Koncert "Beata i BAJM" do Katowic (Spodek). Pojawię się gościnnie i zaśpiewamy wspólnie jeden z ich największych przebojów:)) - napisał wokalista na swoim facebookowym profilu.

Trasa koncertowa Beaty Kozidrak zapowiada się niezwykle atrakcyjnie! Nie tylko dla fanów artystki i jej zespołu. ;) Diwa na swoich koncertach ma zarobić aż 1,5 miliona złotych! Wybieracie się na koncert?

 

Zobacz też: „Jeśli będę chciała kiedyś odejść, zrobię to z klasą”. Beata Kozidrak o życiu na scenie i... zwyczajnym życiu.

 

Beata Kozidrak rozpoczęła trasę koncertową "Bingo Tour".

Beata Kozidrak na koncercie walentynkowym w Warszawie

 

Na koncercie w Katowicach gościnnie wystąpi Grzegorz Hyży.

Beata Kozidrak, Grzegorz Hyży
Facebook

Grzegorz Hyży w programie Mali Giganci
ONS

Więcej na temat Beata Kozidrak zgadnij kto to?