Górniak zmiażdżyła Donatana tym OŚWIADCZENIEM! "Niedokarmione męskie ego!"

Górniak zmiażdżyła Donatana tym OŚWIADCZENIEM! "Niedokarmione męskie ego!"

Ciąg dalszy afery na Opolu. Kiedy Edyta Górniak pozowała na ściance z Donatanem, ten niespodziewanie chwycił ją za pupę. Górniak się to nie spodobało i od razu go spoliczkowała. W sieci zawrzało! Teraz Górniak postanowiła wydać oświadczenie, w którym tłumaczy dlaczego to zrobiła i ustosunkowała się do tego, jakie relacje łączą go z Donatanem:

Po OPOLU .. Szczerze ?  Moje podejście do zawodowstwa jest tak mocno ugruntowane, że ucierpiało na tym moje poczucie godności. Przyklejając nieszczery uśmiech zostałam i pozowałam do końca, bo przecież przyleciałam do Opola z radością spotkania się z moją publicznością. (...)

Dziś, na spokojnie już mogę z całą pewnością podsumować, że z Donatanem znaleźliśmy porozumienie wyłącznie Muzyczne..

Jestem z natury i z wewnętrznego wyboru delikatna dla Świata. Jeśli tylko nie muszę - nie wkładam zbroi. Ale nigdy! nie będę wyrozumiała dla braku opanowania niedokarmionego męskiego EGO.

Chęć producenta zaprezentowania się u mojego boku, w obecności fotoreporterów z całejego kraju w kontrowersyjnym charakterze, jest wzorcowym przykładem na to, jak utracić mój szacunek i zaufanie.  Bo niby jak miałabym teraz z komfortem wejść wspólnie do studia, skoro producent nie miał obaw zachować się tak bezczelnie i odważnie przy kamerach ? ...

Więcej: Donatan złapał Górniak publicznie za pupę, ale... nie on pierwszy! To WIDEO zszokowało fanów!

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Górniak spoliczkowała Donatana. Popek dosadnie to skomentowała! Po czyjej jest stronie?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Górniak wbija szpilę Donatanowi

Edyta Górniak przy okazji postanowiła dać radę Donatanowi:

Życzliwa rada na przyszłość Don. (...) Nawet gdybyś miał samczą niekontrolowaną potrzebę pogłaskać po pośladkach ukochaną kobietę w miejscu mocno publicznym - zawsze będzie to niestosowne. Dodatkowo moja postawa w Naszej znajomości nigdy nie dała Ci powodu poczuć w ułamku sekundy, że jestem zainteresowana Tobą jako facetem. Tym bardziej nie dała Ci pretekstu potraktować mnie tak przedmiotowo. 
Nie specjalnie czekałam na słowo Przepraszam - bo w tym wypadku nie miałoby swojej mocy sprawczej, ale zastanawiać się już ponad 70 h czy powinieneś... Seriously ... ?

Sprawdź też: "Są sytuacje, których nie można ignorować" Edyta Górniak komentuje szokujące zachowanie Donatana!

 

Po czym Górniak zwróciła się do Cleo:

CLEO Kochana, jesteś wspaniałym twórcą, kompozytorem i autorem tekstów. Żałuję, że nie połączymy już sił artystycznych dla Naszych Fanów. Pozostaje Ci niezmiennie życzliwa. 🦋

My gratulujemy Edycie odwagi i w stu procentach ją popieramy. Brawo, Edyta!

 

Zobacz także: Edyta Górniak ubezpieczyła głos! „Miesięczny koszt to ponoć...’’

 

Zgadzacie się ze słowami Górniak?

Donatan i Edyta Górniak

 

Kto przesadził - Donatan czy Górniak? Aferę skomentowała m.in. Karolina Korwin-Piotrowska.

Fot. ONS

Edyta Górniak dobrze zrobiła, policzkując Donatana?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady