• chimera

Górniak zrobiła sukienkę z flagi USA

Edyta Górniak nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Kolejny raz gwiazda udowodniła, że ma mnóstwo pomysłów na promocję swojej ostatniej płyty, w których realizacji wykazuje się sporym dystansem do samej siebie. Tym razem diwa wykazała się kreatywnością podczas koncertu Wianki 2012. Górniak zaśpiewała wiązankę swoich trzech pierwszych singli z płyty "My" przy akompaniamencie pianina, a na koniec premierowo zaprezentowała anglojęzyczny, danceowy kawałek "Consequences".

Podobnie jak na okładce singla promującego piosenkę, Edyta na scenie była ubrana w sukienkę uszytą z gigantycznej flagi Stanów Zjednoczonych. Do kreacji gwiazda dobrała białe botki Luboutina. Drapieżne uczesanie dodało Górniak pazura. Zauważyliśmy, że od jakiegoś czasu Edyta wybiera także białą kreskę pomiędzy oczami przez niektórych uważaną za wpadkę, dla nas to modowy hit.

Zapewne dzięki tej stylizacji Edyta jeszcze przez jakiś czas będzie porównywana do Rihanny jako jej "kopia". My w tej sprawie swojego zdania nie zmieniamy. Zobacz: Górniak jak seksowniejsza siostra Rihanny

Zobacz jak Edyta prezentuje się w sukience z flagi USA:

Może Cię również zainteresować:

Co łączy Edytę Górniak i gwiazdora serialu "Lombard. Życie pod zastaw"?! Będziecie zaskoczeni!

Źródło: TV PULS

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady