• BoyToy

Górniak załamana śmiercią Przybylskiej: Była mi bliska, fotografowała ptaki, drzewa...

Edyta Górniak o śmierci Anny Przybylskiej
Fot. ONS/Akpa

Śmierć Anny Przybylskiej poruszyła cały show-biznes. Na portalach społecznościowych pojawiło się mnóstwo wpisów kolegów i koleżanek aktorki, którzy nie mogli uwierzyć w to, co się stało. Najbardziej poruszające wyznania pochodziły oczywiście od osób, które znały ją prywatnie od wielu lat. Przypomnijmy: "Zaprosiła mnie do domu i powiedziała o chorobie"

Teraz do grona opłakujących śmierć gwiazdy dołączyła Edyta Górniak, która czekała z wpisem kilka dni. Nie bez powodu - wokalistka przyznała, że od momentu pojawienia się informacji o śmierci Ani, nie mogła zebrać myśli. Dodaje, że nie znała jej osobiście, ale w jakiś sposób była jej bardzo bliska ze względu na wrażliwość, która jej zdaniem ich łączyła. Apeluje też, aby Przybylska pozostała w naszych sercach symbolem dobra i odwagi.
 

Nie poznałam Ani osobiście. A jednak była mi bliska. Fotografując drzewa, ptaki, fotografując życie na tej planecie, zatrzymywało Naszą uwagę to samo piękno. Choroba dodała jej odwagi walczyć z absurdem i agresją dzisiejszego świata. Niech Anna Przybylska pozostanie dla Nas symbolem dobra, odwagi, siły pozytywnego nastawienia, Piękna, naturalności i Normalności. Przekornie do wymuszonych przez media "trendów" żyła zwyczajnie. Nie obnosiła się z niczym, nie prowokowała, nie szukała poklasku. Zwyczajna, choć tak nieludzko Piękna - czytamy na Facebooku Górniak.


Pełny wpis Edyty poniżej.

Zobacz: Mieszkańcy Trójmiasta żegnają Annę Przybylską. Fani wpisują się do księgi kondolencyjnej

 

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!
Może Cię również zainteresować:

Śmierć Przybylskiej kosztowała Kalczyńską sporo nerwów: Nie spałam całą noc

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady