• BoyToy

Szczęśliwa Górniak na okładce "Flesza"

Edyta Górniak na okładce Flesza
Fot. AFTERPARTY EXCLUSIVE

Już jutro do kiosków trafi najnowszy numer "Flesza". Tym razem na okładkę magazynu trafiła Edyta Górniak. Przez ostatnie kilka tygodni prasa bulwarowa spekulowała, że gwiazda rozstała się z Piotrem Schrammem po trzech latach związku. Jak jest naprawdę? We "Fleszu" cała prawda o relacji wokalistki i wielkim święcie, do którego przygotowuje się wraz z ukochanym. Zobacz: Górniak skomentowała plotki o rozstaniu ze Schrammem

W numerze znajdziemy również artykuł o Małgorzacie Kożuchowskiej, której ciąża jest jednym z najgłośniejszych wydarzeń tego roku. Błogosławiony stan aktorki sporo zmienił w jej życiu prywatnym, ale również zawodowym. Jak teraz będą wyglądały jej obowiązki i kariera? Odpowiedzi na te pytania tylko we "Fleszu".

Nie zabraknie też gratki dla fanek mody. Redakcja magazynu przygotowała bowiem aż 116 stron opisujących najnowsze i najmodniejsze wiosenne trendy czyli to, co musimy mieć w szafie w nadchodzących miesiącach. Zakupy ułatwi z pewnością kupon rabatowy do jednego z popularnych sklepów.

Do magazynu dołączona zostanie trzecia część wielkiego serialowego hitu "Anna German". Nowy "Flesz" z płytą DVD w sprzedaży już jutro za jedyne 14,99 zł.

Edyta Górniak i Piotr Schramm po gali "Viva! Najpiękniejsi 2014":

Może Cię również zainteresować:

Jak Cleo ocenia swoją pracę w programie "The Voice Kids"? "Nie jest mi łatwo..."

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut, Bartek Ufniarz

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje