• dayv

Doda ostro wzięła się za siebie: Tu nie chodzi o odchudzanie

Doda zdradziła jak ćwiczy i jaką dietę stosuje
Fot. ONS

Doda w ostatnim czasie poszła w ślady kilku gwiazd i zdecydowała się pokazać fanów w jaki sposób dba o sylwetkę. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia na których mogliśmy na bieżąco śledzić efekty jej starań. Pierwszy raz na żywo, swoją nową figurą pochwaliła się podczas premiery płyty Tomka Luberta. Doda była niekwestionowaną królową wieczoru, zachwycając nie tylko formą, ale także strojem. Przypomnijmy: Doda przyćmiła inne gwiazdy. Wystąpiła w odważnym kostiumie

Po doskonale przyjętym występie podczas wspomnianej imprezy, udało nam się porozmawiać z wokalistką i nie mogliśmy nie zapytać o to w jaki sposób udało jej się uzyskać tak doskonałą figurę. Ku naszemu zaskoczeniu, okazało się, że nie stosuje ona żadnej diety - przeciwnie, jest wielką przeciwniczką wszelkiego rodzaju wyrzeczeń. Przyznaje jednak, że raz do roku oczyszcza swój organizm, pijąc tylko soki.
 

Ja nie uznaje żadnych opcji, typu hardkorowe diety, wręcz przeciwnie - trzeba bardzo zdrowo się odżywiać, natomiast raz w roku oczyszczam swój organizm właśnie takimi rzeczami i wtedy człowiek bardzo dobrze się czuje, a tak to zdrowe odżywianie, dużo snu i ćwiczenia. - mówi.
 

Dużo emocji wzbudziły także fotografie gwiazdy na których widać jak ćwiczy. Fani natychmiast zauważyli, że jedno ze zdjęć posiada mały defekt, ale był on niczym w porównaniu z pięknym ciałem Dody. Gwiazda zdradziła, że nie ma specjalnie ułożonego zestawu ćwiczeń, stosuje te najprostsze, które mają na celu ogólny rozwój organizmu.
 

No bo to były akurat takie typu: "Dobra, już robisz? Wciągnęłam brzuch. Rób", ale ogólnorozwojowe po prostu ćwiczenia. - dodaje.

Nam nowa figura Rabczewskiej bardzo się podoba, a wam?

Zobacz: Doda nie jest taka idealna? Co się stało z jej dłonią? 


 

Doda na premierze płyty Tomka Luberta:

Może Cię również zainteresować:

Doda zdradza szczegóły koncertu "Artyści przeciw nienawiści". Dlaczego tylu wokalistów odpadło?

Źródło: Bartek Ufniarz, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady