Dawid Kwiatkowski o ciemnych stronach popularności! Przed czym chce ostrzeć debiutujące na scenie dzieciaki?

Dawid Kwiatkowski
Fot. Instagram

W styczniu Dawid Kwiatkowski zadebiutował w roli jurora "The Voice Kids" i już po kilku odcinkach widać, że w nowej roli czuje się jak ryba w wodzie. W rozmowie z "Fleszem" młody wokalista przyznał, że czuje odpowiedzialność za swoją drużynę i ma dla debiutujących dziciaków kilka cennych rad. Jakich?


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Sławna przyjaciółka Dawida Kwiatkowskiego otarła się o śmierć!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Dawid Kwiatkowski ostrzega młodych wokalistów!

Jako juror czuję na barkach duży ciężar odpowiedzialności. Drogę do sławy, którą te dzieciaki chcą podążać, nie tak dawno przemierzałem sam, więc mam najświeższe informacje jak to zrobić i w które zakamarki nie skręcać – mówi "Fleszowi" piosenkarz.

Dawid Kwiatkowski o sławie

Dawid Kwiatkowski nie ukrywa, że na młodych ludzi wchodzących w świat show-biznesu czyha wiele niebezpieczeństw. Przy tak spektakularnym sukcesie, można zachłysnąć się sławą. Co więcej, był moment, że i jemu sodówka uderzyła do głowy. Kto mu wtedy pomógł?

O tym, że działo się ze mną coś niedobrego dowiedziałem się... rok po fakcie! Moi bliscy zamiast wytykac mi błędy, zafundowali mi urlop od sławy. Zabrali mnie na wyjazd, podczas którego uświadomiłem sobie, że w zyciu liczą się starzy przyjaciele i dom pełen miłości, fani, a nie osoby, które traktują cię jak szybkie źródło zarobku – przyznał Kwiatkowski.

Przeczytaj też: Seksowny Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku!

 

Dawid szybko zrozumiał, że nie wolno mu robić niczego wbrew sobie. Jak udało mu się nie stać produktem marketingowym? Jakie rady ma dla swoich podopiecznych w programie "The Voice Kids"?

 

Dowiesz się z nowego numeru "Flesza".

 

Dawid Kwiatkowski jest jednym z najbardziej lubianych jurorów "The Voice Kids".

Dawid Kwiatkowski w The Voice Kids

 

Wokalista promuje swój najnowszy singiel "Jesteś".

Teledysk Dawida Kwiatkowskiego -

Plebiscyt Party

Jak ci się podoba Dawid Kwiatkowski w roli jurora "The Voice Kids"?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje