• chimera

Woliński zrobił coming out? Ten komentarz rozwiewa wątpliwości

Dawid Woliński jest gejem
Fot. ONS

Plotki na temat orientacji seksualnej Dawida Wolińskiego to temat, który wraca jak bumerang. Projektant regularnie prowokuje media do spekulacji o jego preferencjach i w zasadzie poniekąd potwierdza doniesienia jakoby był gejem. Najdalej jak na razie posunął się "Super Express", który bezpardonowo oznajmił na łamach jednego z numerów, że "Dawid Woliński jest gejem". Publikację juror "Top Model" potraktował neutralnie i nie skomentował jej. Za to rozbrajająco szczerze opowiedział o tym, jak został zmuszony do ślubu. Przypomnijmy: "Nalegali na ślub. Byłem za głupi"

Jakiś czas temu plotkowano o rzekomym związku Dawida z koszykarzem Iwo Kitzingerem. Temat z czasem umarł, a panowie podobno się rozstali. Od tamtego czasu Woliński regularnie odwiedza ulubione miejsce gejów na wakacje, czyli gejowską wyspę Mykonos w Grecji. Teraz na jego Facebooku pojawił się kolejny wiele mówiący akcent, przybliżający do potwierdzenia plotek o jego homoseksualizmie.

Zobacz: To NIM "fascynuje się" Dawid Woliński!

Na fanpage'u Dawida można zobaczyć zdjęcia z przygotowań do dzisiejszego castingu do "Top Model". Jedno z nich projektant okrasił dwuznacznym komentarzem:

- Nie musicie się chłopacy o mnie bić.


Z kolei album z tym zdjęciem opisał hashtagiem "#wygłupianie się na #planie top model 4". Urwis jak ta lala :)

Drogie panie, szkoda byłoby wam takiej partii jak Dawid?

Zobacz: Wow! Woliński pokazał się totalnie nago. Ma ciało jak z filmu porno 

Seksowny Dawid Woliński na dzisiejszym castingu do "Top Model 4":


 

Może Cię również zainteresować:

Zmierzyliśmy jurorów "Top Model"! Krupa, Woliński i Tyszka mają idealne wymiary? WIDEO

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady