• KK

Beata Tadla znalazła nową pracę! Czym teraz zajmuje się była gwiazda TVP?

Beata Tadla znalazła nową pracę
Fot. ONS

Beata Tadla znalazła nową pracę! Okazuje się, że była gwiazda TVP rozpoczęła współpracę z nową agencją produkcyjno-szkoleniową Kolektyw Medialny. Zaledwie kilka tygodni temu założył ją kolega Beaty Tadli - Adam Feder, który podobnie jak ona rozstał się z pracą przy Woronicza. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl, dziennikarka w nowej pracy będzie prowadzić treningi dobrego mówienia.

Firma ta zajmuje się m.in. produkcją oraz promocją filmów reklamowych i korporacyjnych, szkoleniami medialnymi, warsztatami dotyczącymi wystąpień publicznych  i prezentacji biznesowych - czytamy na portalu.

Wygląda więc na to, że od momentu odejścia z TVP Beata Tadla wcale nie narzeka na brak pracy. Ostatnio informowaliśmy, że dziennikarka prowadzi wykłady na Uniwersytecie Wrocławskim i wciąż dostaje propozycje współpracy od kolejnych uczelni. Beata Tadla zajęła się także własną edukacją i kończy studia podyplomowe na kierunku kształcenia głosu i mowy. Jak widać, ta wiedza z pewnością przyda się teraz dziennikarce w nowej pracy!

 

Zobacz także: Kuba Wojewódzki pokazał fragment show- zobacz za co Beata Tadla rzuciła się na Norbiego! WIDEO

 

Beata Tadla dostała nową pracę.

Gdzie teraz będzie pracować?

Może Cię również zainteresować:

Beata Tadla została "Debiutantką Roku" po 27 latach pracy w telewizji! Jak to możliwe?

Źródło: Bartek Ufniarz, Anna Robak, Gary Muvaut

Żałujecie, że Beata Tadla zniknęła w telewizji?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady