Zobacz, co Beata Tadla ma w mieszkaniu. Nie zna umiaru!

Beata Tadla w czarnej sukience
Fot. ONS

Beata Tadla powoli przeprowadza się i urządza w nowym domu. Jeden pokój już urządziła i to chyba ten dla niej najważniejszy - bibliotekę. Tadla pokazała swoje imponujące zbiory książek i była przeszczęśliwa, że może się nimi pochwalić. Co napisała dziennikarka?

50 tomów. Właśnie przyszły w kartonach. Nie nowe, ale wartościowe. Teraz są w mojej szafie! Jeśli ktoś chce, udostępnię. Ale tylko skany:) - napisała Beata Tadla na swoim Facebooku.

Książki Beaty Tadli
Fot. Facebook

 

Teraz Beata Tadla ma sporo czasu, aby się urządzać.

Właśnie kończymy remont. Nasz dom jest przepiękny. Już niedługo to będzie nasze wspólne gniazdko, wkrótce będziemy się nim cieszyć już na zawsze. Mam teraz więcej czasu, który mogę poświęcić urządzaniu domu. Właśnie na tym się teraz skupiam, a nie na szukaniu pracy -  opowiadała niedawno w jednym z wywiadów Tadla.

Beata po zwolnieniu z TVP chodzi z Jarosławem Kretem i synem do kina, podróżuje - niedawno była w Pradze. Cały czas prowadzi grupy na dziennikarstwie we Wrocławiu i oddaje się nowej pasji, jaką jest Twitter. Na tweetowaniu spędza sporo czasu, dyskutuje i ze zwolennikami, i z przeciwnikami, odpisuje każdemu. Wszyscy jednak zastanawiają się, co teraz Tadla będzie robić. Przypomnijmy, dziennikarka ma do wiosny zakaz pracy u konkurencji. Nie może też udzielać wywiadów o kulisach pracy w TVP. Jednak najnowsze plotki głoszą, że Tadla przejdzie znowu do TVN. Gwiazda tego ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza.

 

Zobacz także: Beata Tadla dostała propozycję pracy od dużej stacji! Wróci do telewizji już wiosną?

 

Jeszcze niedawno wiedzieliśmy, że w starym domu kuchnia Beaty Tadli wyglądała tak. Czy teraz jest w podobnym stylu?

Kuchania Beaty Tadli
Fot. Facebook

 

Beata Tadla korzysta teraz z wolnych chwil bez pracy.

Beata Tadla, Jarosław Kret

Może Cię również zainteresować:

Beata Tadla została "Debiutantką Roku" po 27 latach pracy w telewizji! Jak to możliwe?

Źródło: Bartek Ufniarz, Anna Robak, Gary Muvaut

Czy uważasz, że duże biblioteczki w domu są nadal potrzebne?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady