• dayv

Życie rodzinne Boruca to sielanka. Z kobietami swojego życia wybrał się na spacer

Artur Boruc z rodziną
Fot. AKPA/Instagram


Artur Boruc swego czasu był jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców za granicą. Z czasem jego grę na boisku przyćmiły zawirowania w życiu prywatnym - w 2001 roku poślubił Katarzynę Modrzewską, a zaledwie rok po narodzinach ich pierwszego dziecka, porzucił ją dla Sary Mannei, z którą wychowuje córkę. Jego partnerka słynie z tego, że kocha luksusowe życie, a sam Artur bardzo chętnie obdarowuje ją drogimi prezentami. Przypomnijmy: Dziewczyna Boruca uwielbia zakupy. Kupuje co tylko jej się zamarzy

Piłkarz przy okazji świąt Bożego Narodzenia wrzucił do sieci zdjęcia swojej nowej rodziny wraz z życzeniami dla wszystkich kibiców. Podobna sytuacja miała miejsce ostatnio - na Instagramie Boruca znalazło się zdjęcie z wiosennego spaceru. Oprócz samego zainteresowanego na fotografii znajdują się również Sara i ich córka Amelia, a także dziecko z poprzedniego związku, Olivia.

To już ostatnie tygodnie pary w nieformalnym związku, jeśli wierzyć zapewnieniom Sary, już w czerwcu wezmą ślub. Rodzina idealna?

Zobacz: Artur Boruc chwali się córkami i narzeczoną

Rodzina Artura Boruca:

Może Cię również zainteresować:

Mannei o stylu Boruca: Jest mało otwarty na moje propozycje [WIDEO]

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady