• kb

Agnieszka Kaczorowska pogodziła się z Rafałem Maślakiem. Wiemy, kto ją do tego namówił!

Agnieszka Kaczorowska pogodziła się z Rafałem Maślakiem
Fot. ONS

Agnieszka Kaczorowska i Rafał Maślak poznali się na planie "Tańca z gwiazdami". Piękna para wzbudzała ogromne zainteresowanie mediów, które przypisywały im romans. Tuż po zakończeniu ich przygody w tanecznym show okazało się, że Kaczorowska jest szczęśliwa, ale boku zupełnie kogoś innego, też Rafała - ale Samborskiego. Kaczorowska w jednym z wywiadów zachwycała się swoim partnerem przy okazji wyznając, że nie interesują jej romanse z przystojniakiem, który ma umięśnioną klatę. Prasa natychmiast zaczęła zastanawiać się, czy owym przystojniakiem jest Maślak. Mister Polski też długo nie czekał i odgryzl się Kaczorowskiej na swoim profilu na Facebooku. Zobacz: Maślak odpowiedział na kpiny Kaczorowskiej: Czytając wypowiedzi "aktorek" jednej roli i...


Okazuje się, że konflikt Agnieszki Kaczorowskiej i Rafała Maślaka właśnie znalazł swój szczęśliwy finał. Celebrytka, która była ostatnio gościem w programie Łukasza Jakóbiaka, za namową prowadzącego zadzwoniła do Rafała Maślaka. Tancerka tłumaczyła się, że nigdy nie wypowiadała się krytycznie o Misterze Polski, którego bardzo lubi. Jak wyglądała rozmowa Agnieszki i Rafała?

- Wiesz co? Prawda jest taka, że jestem u Łukasza Jakóbiaka. Łukasz mi uświadomił, że tak naprawdę mogłam do Ciebie zadzwonić i powiedzieć Ci, że zdanie które powiedziałam, o tym co cenię w mężczyznach nie było skierowane do Ciebie- przyznała gwiazda serialu "Klan". Bardzo szkoda, że tak wyszło. Tylko mówię Ci, że ja ani jednego słowa nie skierowałam do Ciebie, tylko chciałam powiedzieć, co ja cenię w mężczyznach, że dla mnie nie ważne jest jak facet wygląda, tylko co ma w głowie, ale w ogóle, ale to w ogóle nie kierowałam tego jakkolwiek negatywnie do Ciebie, więc szkoda, że to tak zrozumiałeś i zgadzam się tu z Łukaszem, że po prostu mogłam do Ciebie zadzwonić i powiedzieć Ci, że tak nie było i szkoda, że ten konflikt wyniknął, bo ja też uważam, że spędziliśmy razem fajny czas (...) Dlatego chcę, żebyś po prostu wiedział, że ja Cię dalej bardzo lubię i nie chciałam Ci sprawić w żaden sposób przykrości.


Przystojny model i bloger był wyraźnie zadowolony, że jego była partnerka z tanecznego programu wyciągnęła rękę do zgody.

- No właśnie. Słuchaj no, fajnie, że zadzwoniłaś. Ja to doceniam naprawdę, ja myślę, że nie powinniśmy rozgrzebywać, nie powinno być żadnych niedomówień… Ja też oświadczam, że bardzo Cię też lubię i żałuję, że to się stało i mam nadzieję, że, no że będziemy utrzymywali znajomość i na pewno nie będziemy się mijali bez żadnych tam…


Co więcej, Agnieszka Kaczorowska i Rafał Maślak obiecali sobie, że umówią się na kawę! Wygląda więc na to, że to już koniec wojny pomiędzy nimi.

Zobacz na Polki.pl: Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska będą razem? Wyjechali wspólnie... na wieś!


Może Cię również zainteresować:

Rafał Maślak: Czasami jestem słodziak, a czasem lubię być Greyem!

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje