• km

Znamy finalistów "Azja Express". Tuż przed finałem odpadł faworyt! Kto? Zapis RELACJI!

Iza Miko, Agnieszka Woźniak-Starak, Michał Żurawski
Fot. ONS

W półfinałowym odcinku "Azja Express" z show pożegnali się Pascal Bronicki i Paweł Dobrzański.  W show zostały już tylko trzy finałowe pary: Iza Miko i Leszek Stanek, Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska oraz Michał Żurawski i Ludwik Borkowski. Już za tydzień ostatni etap morderczego wyścigu po Azji. Kto wygra? Zanim poznamy zwycięzców, zobaczcie zapis naszej relacji na żywo z 12. odcinka "Azji Express"!

 

Zobacz też: Która para przeszła do finału "Azja Express"? Nikt się tego po nich nie spodziewał! Przeczytaj RELACJĘ z 11. odcinka

POLECAMY: Mamy zwiastun FINAŁU "Azja Express"! Kto wygra? Żurawski, Miko czy Włodarczyk? WIDEO

Źródło: x-news

 

Zapis RELACJI NA ŻYWO z 12. odcinka Azja Express - opadli Pascal i Paweł

 

22:58 - Pascal i Paweł przekazują swój amulet Izie i Leszkowi. Za tydzień finał show! Kto wygra? Będziecie oglądać?

 

Pascal Brodnicki

 

22:55 - Jako pierwsi na metę docierają Iza i Leszek! Jako drudzy Michał i Ludwik. Oni mają zapewnione miejsca w finale! Z programu odpadają Pascal i Paweł. Dla nich przygoda z programem właśnie się kończy.

 

22:51 - Michał i Ludwik również zakończyli zadanie. Najgorzej poszło Pascalowi i Pawłowi. Wszyscy ruszają w dalszy pościg.

 

22:50 - Iza coraz gorzej się czuje w trakcie wykonywania tego zadania. Boi się, że zemdleje. Dzięki Leszkowi para kończy zadanie.

 

22:49 - Misja polega na odnalezieniu osób z kraju, których flagi znajdują na miejscu. Muszą zebrać podpisy od osób z trzech różnych krajów.

 

22:47 - Michał i Ludwik są bardzo sfrustrowani, jednak u Pascala i Pawła też nie jest wesoło. Partnerzy kłócą się. Iza i Leszek docierają do świątyni od drugiej strony.

 

22:46 - Pascal i Paweł mimo zmęczenia również kończą zadanie i wyruszają w drogę. Michał i Ludwik zamiast jechać na kolejną misję, przyjechali od razu na metę. Ta pomyłka może ich kosztować miejsce w finale!

 

22:42 - Iza i Leszek pierwsi ukończyli misję i mogą jechać dalej. Udaje im się od razu załatwić transport.  Zadanie wykonali też Michał i Ludwik, którzy też ruszają dalej.

 

22:30 - Pascal i Paweł ciągle jadą rowerami. Docierają na miejsce jako ostatni. Są bardzo zmęczeni.

 

22:29 - Jako pierwsi na miejsce docierają Michał i Ludwik. Przed nimi misja, która polega na odnalezieniu trzech elementów układanki, które zawierają wskazówki nt. dalszego celu ich podróży. Jako drudzy do świątyni przyjeżdżają Iza i Lenio.

 

22:25 - Przed uczestnikami kolejny etap wyścigu. Ostatnia para na mecie dziś odpada z programu. Zaczyna się pojedynek o wejście do finału. Przed nimi jeszcze dwie misje. Najpierw muszą się dostać do kolejnej świątyni.

 

22:23 - Iza jest w kiepskim stanie. Źle się czuje fizycznie i psychicznie. Inni uczestnicy pocieszają ją.

Nie chciałam być kulą u nogi dla Leszka. Chciałam pomóc - mówi Iza przez łzy.

22:21 - Pascal i Paweł wykonują zadanie jako pierwsi. Wygrywają 10 tysięcy.

 

22:20 - Pary dostają puzzle 3D, z których mają odtworzyć pomniki świątynne o kształcie charakterystycznych głów.

 

22:19 - Michał i Ludwik docierają na miejsce jako pierwsi. Za nimi są Pascal i Paweł. Trzecie miejsce przypada Leszkowi i Izie. Oni nie powalczą dziś o amulet. W miejscu zadania czekają już Agnieszka i Maria.

 

22:17 - Iza i Leszek docierają na miejsce. Pascal i Paweł oraz Michał i Ludwik znajdują transport. Michał parodiuje Pascala. Iza i Leszek dowiadują się, dokąd mają dotrzeć.

 

22:10 - Iza i Leszek ponownie mają najsłabszy transport. Zaczynają się denerwować. Pascal i Paweł docierają na miejsce. Spotykają Michała i Ludwika. Otwierają swoje koperty. Michał i Ludwik dostają podpowiedź za tysiąc. Michał chce sprzedać podpowiedź Pascalowi i Pawłowi. Pascal się nie zgadza.

 

22:03 - Pary ruszają w kierunku kolejnego wyznaczonego miejsca. Mają banknoty, które są kluczem do kolejnej misji. Michał i Ludwik nie mogą znaleźć koperty. Próbują sobie przypomnieć, co dostali od prowadzącej. Zaczynają przeglądać banknoty.

 

22:02 - Rano zaczyna się kolejny dzień wyścigu. Iza spędziła noc w łazience. Ma zatrucie pokarmowe. Boi się cokolwiek jeść. Strasznie boli ją żołądek.

 

22:01 - Michał i Ludwik zostają zaproszeni do koreańskiej restauracji. Mogą liczyć na wspaniałą kolację w towarzystwie swojego gospodarza.

 

22:00 - Iza i Leszek również szczęśliwie znajdują miejsce, w którym spędzą noc.

 

21:59 - Michał i Ludwik znajdują nocleg, u człowieka, któremu kiedyś pomogli Polacy, dlatego zaoferował im nocleg. Obiecał im również, że rano zawiezie ich do miejsca docelowego.

 

21:56 - Agnieszka i Maria w poprzednim odcinku wygrały immunitet, dlatego noc spędzą w luksusowym hotelu. Dziewczyny mają czas na totalny relaks.

 

21:55 - Pascal jest wściekły. Mówi, że ma dosyć reality show. Między nim a Pawłem dochodzi do sprzeczki.

 

21:51 - W tym czasie dwie pozostałe pary są w drodze. Michał i Ludwik wyprzedzają Pascala i Pawła. Iza i Leszek kończą zadanie i też łapią stopa. Dzwoni pager. Wyścig został zatrzymany. Jeszcze przed 30 minut mogą iść do przodu. Zaczyna padać deszcz.

 

21:50 - Iza i Leszek w końcu docierają na miejsce. Izie bardzo się podoba zadanie, ponieważ uwielbia majsterkować.

 

21:48 - Pascal i Paweł kończą zadanie jako pierwsi i szybko ruszają dalej. Michał i Ludwik ruszają chwilę po nich. Przed nimi kolejny etap wyścigu. Rywalizacja między dwiema parami zaostrza się. Obie pary chcą sobie udowodnić, która jest lepsza.

 

21:46 - Pascal i Paweł również z pełną mobilizacją wykonują zadanie. Iza i Leszek jeszcze nie dotarli na miejsce. Mają spore opóźnienie w stosunku do dwóch pozostałych par.

 

21:44 - Wracamy po przerwie. Iza i Leszek z dużą stratą również włączają się do wyścigu. Kierowca Michała i Ludwika zawiózł ich na miejsce misji. Misja będzie polegała na wykończeniu kamiennej płaskorzeźby, która przedstawia logo "Azji Express". Uczestnicy muszą wykazać się precyzją i zdolnościami manualnymi.

 

21:36 - Pascal i Paweł również znajdują auto, które zawiezie ich do celu. Michał i Ludwik usnęli w samochodzie, przez co stracili czujność.

 

21:35 - Wyścig rozpoczyna się od tradycyjnego już łapania stopa. Michałowi i Ludwikowi udało się. Reszta nadal poluje na transport.

 

21:34 - Aga i Marysia są już w finale. Pozostałe trzy pary muszą powalczyć o finał. Przed nimi kolejna część wyścigu. Pary startują razem w kolejnym etapie wyścigu po Azji, Kambodży. Muszą pokonać 90 km, by dotrzeć na misję.

 

21:33 - W dzisiejszym odcinku uczestników czeka ostatni przystanek przed Tajlandią. Kto ulegnie emocjom? A kto zachowa zimną krew do końca?

 

21:30 - Zaczynamy półfinał "Azji Express"! Już dziś poznamy finalistów programu! Kto oprócz Agnieszki i Marii znajdzie się w tym zacnym gronie?

 

Polecamy: "Renata Kaczoruk jak mama Madzi i wizerunkowa bankrutka" Dorota Masłowska OSTRO o uczestniczce "Azja Express"

 

Czy w finale programu znajdą się Michał i Ludwik?

Michał Żurawski
Fot. EastNews

A może Iza i Leszek wytrwają do ostatecznego starcia?

Iza Miko na otwarciu centrum handlowego

 

Kto dziś odpadnie z programu Azja Express?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje