Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski
Instagram/Print screen lou.pl

 

Sukienka ze studniówki Wiktorii Gąsiewskiej robi furorę w sieci. Aktorka, która na bal na sto dni przed maturą, poszła ze swoim chłopakiem Adamem Zdrójkowskim, pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z imprezy. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" tego wieczoru miała na sobie długą, jasnobeżową suknię ze zmysłowym rozcięciem, prezentującym zgrabne nogi. Dało się nawet dostrzec tradycyjną, czerwoną podwiązkę! ;) Wielbicielki zastanawiają się, gdzie Wiktoria Gąsiewska kupiła swoją kreację studniówkową. Znamy odpowiedź na to pytanie!

 

Zobacz też: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski pochwalili się zdjęciami ze studniówki. Suknia aktorki to jakiś OBŁĘD!

 

Gdzie kupić sukienkę ze studniówki Wiktorii Gąsiewskiej?

 

Sukienka studniówkowa Wiktorii Gąsiewskiej pochodzi ze sklepu internetowego Lou.pl, który sprzedaje ubrania zaprojektowane i uszyte w Polsce. Model nosi nazwę Isla - szampańska suknia z haftem. Dekolt kreacji został ozdobiony niezwykle kobiecymi aplikacjami w formie drobnych kwiatków. Suknię zdobi ponętne rozcięcie, które sprawia, że nogi wyglądają na dłuższe i szczuplejsze. Ile kosztuje sukienka ze studniówki Wiktorii Gąsiewskiej? Cena kreacji to 469,00 zł.

 

Polecamy: Nie tylko Gąsiewska zachwyciła na studniówce. Zobaczcie kreacje innych gwiazd: Wieniawy, Lis, Przybysz... ZDJĘCIA

 

Wiktoria Gąsiewska zaprezentowała się na studniówce w długiej kreacji w kolorze jasnego beżu.

Wiktoria Gąsiewska, Adam Zdrójkowski
Instagram/Wiktoria Gąsiewska

Ten model sukni nazywa się Isla i pochodzi ze sklepu internetowego lou.pl.

Sukienka studniówkowa Wiktorii Gąsiewskiej
Print screen lou.pl

Kosztuje 469,00 zł.

Sukienka studniówkowa Wiktorii Gąsiewskiej
Print screen lou.pl

Więcej na temat Wiktoria Gąsiewska