• BZ

Serial „W rytmie serca” okazał się hitem? Znamy wyniki oglądalności nowego serialu z Kurdej-Szatan. To duże zaskoczenie!

Basia Kurdej-Szatan o serialu W rytmie serca

Serial „W rytmie serca” miał być dla Polsatu hitem jesieni. W ostatnią niedzielę mieliśmy szansę zobaczyć dwa pierwsze odcinki nowego serialu tej stacji. Czy udało się przyciągnąć przed telewizory serialowych widzów? Wyniki oglądalności nie pozostawiają wątpliwości.

 

POLECAMY: "W rytmie serca": Maria wybaczy Adamowi? Kurdej-Szatan zdradza, co w 3. sezonie serialu!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Oglądalność serialu „W rytmie serca”

Jak wynika z danych przekazanych przez stację, w  niedzielnym prime–time serial „W rytmie serca” oglądało aż 2,4 miliona widzów. 

Wysoka widownia przełożyła się również na świetne udziały. Polsat w trakcie nadawania serialu zanotował 15,2 % w grupie 16-49 i 16,1% w grupie 4+ - czytamy w komunikacie stacji.

Wygląda więc na to, że obyczajowy serial opowiadający historie medyczne i kryminalne, zyskał całkiem sporą widownię. W rolach głównych występują Mateusz Damięcki (dr Adam Żmuda), Barbara Kurdej-Szatan (Maria Biernacka), Maria Dębską (aspirant Weronika Nowacka), Piotr Polk (dr Robert Nowakowski), Dariusz Toczek (posterunkowy Sebastian Szarek), Piotr Fronczewski (dr Michał Zych) i Małgorzata Foremniak (Olga Krajno). Zobacz też - Kto jest kim w serialu.

Kolejny odcinek serialu Polsat wyemituje 17 września o godzinie 20:00.

A co z innymi produkcjami z ramówki Polsatu? Dobry start zanotowała „Wyspa przetrwania”. Przygodowe reality–show było w piątkowy wieczór liderem oglądalności w grupie 16-49, notując 15,5%.

Oglądaliście nowe propozycje stacji? Jak Wam się podobają?

 

Polsat pokazał w niedzielę pierwsze dwa odcinki serialu "W rytmie serca"

Basia Kurdej-Szatan o serialu W rytmie serca

Basia Kurdej-Szatan o serialu W rytmie serca

Oglądasz nowy serial?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje