• KK

Oglądacie "Ślub od pierwszego wejrzenia"? Kontrowersyjne show okazało się wielkim hitem czy klapą?

Eksperci programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Fot. Facebook

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" okazał sie kolejnym hitem TVN! Kontrowersyjne show ogląda średnio 1,40 mln osób, dzięki czemu stacja miażdży konkurencję w czasie jego emisji.

Według informacji portalu wirtualnemedia.pl widownia programu wzrasta z każdym kolejnym odcinkiem. Pierwszą odsłonę "Ślubu od pierwszego wejrzenia" obejrzało średnio 1,30 mln widzów, drugą 1,43 mln, a trzeci odcinek zgromadził przed telewizorami 1,47 mln osób!

 

Zobacz: Poznają się w urzędzie... kilka sekund przed własnym ślubem! Czy się na niego zdecydują? Co zobaczymy w TVN?

Pomysł na pewno budził kontrowersje, zresztą nie tylko u nas. Ale myślę, że jeśli ktoś zaczął oglądać ten program to przekonał się, że nie ma tu żadnej zabawy uczuciami. To jest prawdziwe życie. Prowadzony na serio eksperyment, który skłania do zastanowienia się nad naturą związków dwojga ludzi - przyznaje zastępca dyrektora programowego TVN, Bogdan Czaja.

W czasie nadawania "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na drugim miejscu w zestawieniu znalazł się Polsat, który wybiera 885 714  widzów. Na trzecim miejscu znalazła się Telewizyjna Dwójka, którą ogląda 734 542.

 

POLECAMY: Już dziś uczestnicy show "Ślub od pierwszego wejrzenia" powiedzą sobie TAK! Zobacz ZWIASTUN

Źródło: xnews

O co chodzi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

W programie uczestnicy szukają swojej drugiej połówki na całe życie - jednak nie robią tego sami. Potencjalnych partnerów na męża czy żonę, wybierają im eksperci, którzy po wnikliwej analizie na podstawie wzrostu, zapachu i testów psychologicznych łaczą ich w pary. Wybrane osoby, które zdecydują się uwierzyć specjalistom, decydują się na ślub w ciemno. Pary poznają się bowiem dopiero w urzędzie stanu cywilnego, chwilę przed własnym ślubem.

 

Oglądacie program "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

 

Zobacz także: Gdzie i jak szukać chłopaka?

 

Ślub od pierwszego wejrzenia hitem TVN.

Ewa z programu
Fot. Facebook

Oglądacie nowe show?

Ślub od pierwszego wejrzenia

Oglądacie program "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje