"Był w strasznym stanie. Bardzo cierpiał" - Lipowska opowiada o ostatnim spotkaniu z Romanem Kłosowskim!

Teresa Lipowska o Romanie Kłosowskim

 

Teresa Lipowska opowiedziała o poruszającym pożegnaniu z Romanem Kłosowskim. W miniony poniedziałek, 11 czerwca, w mediach pojawiła się smutna informacja o  śmierci uwielbianego przez widzów aktora.  Roman Kłosowski zmarł w wieku 89 lat. 

 

Mogę powiedzieć, że w ostatnich dniach bardzo ciężko chorował. Odszedł spokojnie- w rozmowie z "Super Expressem" mówił syn Romana Kłosowskiego. 

 

Śmierć aktora poruszyła Teresę Lipowską, która od dawna przyjaźniła się z Romanem Kłosowskim. Okazuje się, że gwiazda "M jak miłość" odwiedziła go w szpitalu w minioną niedzielę. Aktorka opowiedziała o poruszającym pożegnaniu z przyjacielem...

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Jak naprawdę wygląda atmosfera na planie "M jak Miłość"? Teresa Lipowska wie to najlepiej! Czy jest tak źle jak mówili koledzy?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Ostatnie spotkanie Teresy Lipowskiej i Romana Kłosowskiego

 

Teresa Lipowska w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, jak wyglądało jej ostatnie spotkanie z Romanem Kłosowskim. Gwiazda "M jak miłość" kilka godzin przed śmiercią aktora odwiedziła go w szpitalu.

 

W niedzielne południe głaskałam go po ręku. Był już bardzo słaby, z bardzo marnym kontaktem. Ale wiem, iż wiedział, że jestem obok niego- przyznała Teresa Lipowska. Gdy go ujrzałam, był w strasznym stanie. Bardzo cierpiał. Głaskałam go delikatnie. To było nasze ostatnie pożegnanie. Śmierć skróciła jego męki... Przez wiele lat byliśmy ze sobą bardzo, bardzo blisko. Czuję ulgę, że towarzyszyłam Romkowi w ostatnich chwilach. 

 

Jak informuje "Super Express" przyjaźń Teresy Lipowskiej i Romana Kłosowskiego trwała blisko 60 lat. 

 

Zobacz także: Roman Kłosowski był zmuszony zamieszkać w domu opieki!

 

Teresa Lipowska opowiedziała o ostatnim spotkaniu z Romanem Kłosowskim.

Teresa Lipowska ma problemy ze zdrowiem

Roman Kłosowski zmarł 11 czerwca.

Roman Kłosowski nie żyje
Fot. East News

 

Teresa Lipowska o Romanie Kłosowskim

Korzystasz z Facebook Messengera? Od dziś możesz otrzymywać od Party najważniejsze informacje ze świata show-biznesu! Kliknij - to zajmie Ci minutę.

Czy pamiętasz "Czterdziestolatka"?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady