• BoyToy

One poszły w ślady Radwańskiej. Polskie sportsmenki pokazały WSZYSTKO (18+)

Naga sesja sportsmenek autorstwa Dominiki Cudy
Fot. Dominika Cuda

Nieco ponad rok temu prawdziwą burzę wywołała naga sesja zdjęciowa Agnieszki Radwańskiej, która pozowała dla prestiżowego magazynu ESPN - wzięło w niej udział również 21 innych cenionych sportowców z całego świata. Kontrowersje dotyczące nagich zdjęć Agnieszki miały oczywiście miejsce głównie w Polsce. Przypomnijmy: Radwańska NAGO w amerykańskim magazynie!

Teraz w ślady tenisistki postanowiły iść sportsmenki z Krakowa, które stanęły przed obiektywem Dominiki Cudy. Fotografka wpadła na pomysł, aby zebrać pieniądze na sprzęt dla młodych zawodników, a ma w tym pomóc kalendarz wzorowany na tym ESPN. Panie na artystycznych fotografiach pozują kompletnie nago, a uwagę przyciągają przede wszystkim ich doskonale wysportowane i atletyczne ciała.
 

Wykorzystaliśmy motyw sportowy do tego, żeby pokazać, jak dana sylwetka wygląda w konkretnej dyscyplinie sportowej. Bardziej zależało mi na przedstawienie charakteru danego sportu niż na pokazaniu nagości. Ona oczywiście przyciąga uwagę, ale to nie był priorytet - zdradza w rozmowie z TVN24.pl Cuda.


Zobaczcie sami. Fajny pomysł?

Aktualizacja: Autorka zdjęć uważa, że sportsmenki na zdjęciach nie pokazały wszystkiego. Na jej prośbę, sesja została usunięta. Pozostawiamy Wam fragment materiału, który opublikowała telewizja TVN24 z modelką, która pokazała prawie wszystko, za wyjątkiem najbardziej intymnych miejsc.

Agnieszka Radwańska w luksusowej sesji:

Może Cię również zainteresować:

Te tematy rozgrzewały Was najbardziej w 2017 roku! Numer 1 będzie dla Was zaskoczeniem? ;)

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady