• Hades

Cegielska i Żmuda na sportowo w Międzyzdrojach

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Agnieszka Cegielska w Międzyzdrojach
Fot. AKPA

Trwa tegoroczny Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Na kilka dni nadmorski kurort zamienił się w mekkę dla gwiazd, artystów i celebrytów, w której mogą spotkać się nie tylko ze sobą, ale i z fanami, którzy całymi dniami wyczekują swoich idoli pod hotelami. Wydarzenie jest również dobrym miejscem, aby pokazać swój modowy zmysł. Marta Żmuda-Trzebiatowska i Agnieszka Cegielska dobrze wiedzą jak zaprezentować się nad Bałtykiem.

Marta na festiwalu jest prawie od samego początku. Aktorka w swojej walizki spakowała kilka letnich sukienek, które idealnie wpisują się w nadmorski klimat. Wczoraj na przykład wyglądała pięknie w długiej zwiewnej kreacji z odkrytymi ramionami i w afrykańskim deseniem. Uzupełnieniem stylizacji były sandałki, obowiązkowe okulary przeciwsłoneczne i złoty zegarek.

Pogodynka TVN'u, która dopiero co przyjechała do Międzyzdrojów na dobry początek postawiła na styl sportowy, który idealnie sprawdza się podczas spacerów promenadą.  Agnieszka ze względu na upały wybrała jasny top, białe spodnie przed kostkę i wygodne trampki. Cegielska udowodniła, że nawet w tak prostym zestawie można wyglądać efektownie w nadmorskim kurorcie.

A wam czyj nadbałtycki look podoba się bardziej?Pozostałe gwiazdy podczas trzeciego dnia Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach:

Może Cię również zainteresować:

Mikołaj Roznerski zdradził nam nad czym obecnie pracuje i… zaskoczenie! „Pierwszy raz gram bardzo złego bohatera”

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady