• Joanna Murawska

Ukrywała ją przez 2 lata! Oto druga suknia ślubna Mariny!

Fot. Instagram

Marina i Wojciech Szczęsny 21 maja świętowali drugą rocznicę swojego ślubu. To dla nich wyjątkowy czas. Już niedługo para przywita na świecie swoje pierwsze dziecko! Na razie nie wiadomo jednak, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka. Przyszli rodzice nie chcą bowiem znać płci swojego dziecka.

 

Zobacz także: Dlaczego Marina ukrywała swoją ciążę? Piosenkarka wydała mocne oświadczenie!

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Marina i Wojtek Szczęsny wybrali dla synka nietypowe imię. Ale nie tylko oni! Sprawdź, kto jeszcze chciał się wyróżnić!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Druga suknia ślubna Mariny

Wojciech Szczęsny postanowił uczcić ich rocznicę w wyjątkowy sposób. Na jego Instagramie pojawiło się piękne zdjęcie, pod którym piłkarz napisał wzruszającą dedykację.

Dokładnie 2 lata temu, 21 maja 2016 roku, poślubiłem dziewczynę z moich snów. Taką, która sprawia, że każdego dnia zakochuję się od nowa - napisał Wojtek Szczęsny.

Naszą uwagę zwróciła jednak kreacja, którą na zdjęciu ma na sobie Marina. Do tej pory w internecie dostępne były jedynie fotografie, na których piosenkarka pozowała w białej sukni ślubnej zaprojektowanej przez izraelską projektantkę, Mirę Zwillinger. Jednak wygląda na to, że podczas przyjęcia Marina Łuczenko postawiła na inną, mniej zobowiązującą kreację.

 

Jak wam się podoba jej drugi wybór?

 

POLECAMY: Marina ogłosiła ciążę w... sukience z Zary! Stać ją na wszystko, a jednak wybrała model za 139 zł

 

Tak prezentowała się druga kreacja ślubna Mariny

Fot. Instagram

 

Marina i Wojtek wzięli ślub w Grecji

Marina, Wojciech Szczęsny

Podoba ci się druga kreacja ślubna Mariny?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady