Małgorzata Socha: "Od kiedy jestem szczuplejsza, dostaję więcej propozycji". Zawodowych

Małgorzata Socha dostaje więcej propozycji pracy od kiedy schudła
Fot. ONS

Małgorzata Socha może pochwalić się idealną figurą i jak się okazuje, dzięki temu dostaje oferty pracy, których nie było, kiedy miała trochę więcej kilogramów. Aktorka w rozmowie z magazynem "Twój Styl" przyznała, że zaraz po urodzeniu dziecka przeszła na dietę. Co więcej, gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyznaje, że wciąż nie jest zadowolona ze swojej wagi.

Od kiedy jestem szczuplejsza, dostaję więcej propozycji. Pełne rysy sprawiają, że dodatkowe dwa kilogramy widać u mnie bardziej niż u innych. Muszę się pilnować. Wymarzony rozmiar to oczywiście mniejszy. Dla mnie nikt nie jest zbyt chudy. Ideałem, jeśli chodzi o figurę, jest moja przyjaciółka Agnieszka Cegielska.

Aktorka nie należy do grona miłośników sportu i stwierdza, że "u mnie z gimnastyką jest tak: ćwiczę, bo muszę, a nie dlatego, że lubię".  Dziś Małgorzata Socha jest jedną z najgorętszych gwiazd w polskim show-biznesie. Każde jej pojawienie się na oficjalnej imprezie wzbudza ogromne zainteresowanie mediów a jej stylizacje są szeroko komentowane przez znawców mody.

Waszym zdaniem Małgorzata Socha rzeczywiście powinna jeszcze schudnąć?

 

Zobacz również: Odmieniona Socha na ramówce Polsatu. Czarny komplet mocno ją wyszczuplił FOTO

 

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Może Cię również zainteresować:

Małgorzata Socha z powodu ciąży rezygnuje z ważnej roli! Zastąpi ją Basia Kurdej-Szatan!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje