Małgorzata Kożuchowska o pracy na planie serialu "Druga Szansa"

Czy Małgorzata Kożuchowska gwiazdorzy na planie serialu "Druga Szansa"? O serialu TVN zrobiło się głośno zanim jeszcze wszedł na antenę. Wtedy gruchnęła plotka, że Małgosia Kożuchowska nie może dogadać się na planie z Tamarą Arciuch. Arciuch śmiała się z tych doniesień i zapewniała, że bardzo się z Małgosią lubią. "Flesz" postanowił sprawdzić, ile prawy jest w doniesieniach o tym, że Małgosia gwiazdorzy na planie hitu TVN.

Atmosfera na planie właśnie dzięki niej jest genialna. Kożuchowska uwielbia żartować, a co najważniejsze nigdy nie gwiazdorzy, powiedziała "Fleszowi" kostiumografka serialu Dorota Williams. 

Małgosia ma nerwy ze stali, zawsze jest przygotowana i otwarta na wszelkie zmiany, dodał w rozmowie z  „Fleszem” Bartek Świderski, który w serialu gra rolę doktora Marcina Kryńskiego. 

Wygląda więc na to, że  Małgosi sukces wcale nie przewrócił w głowie!

Jak święta spędzi Małgorzata Kożuchowska?

Tuż przed świętami Małgorzatę Kożuchowską czeka jeszcze jedno wyzwanie – będzie dubbingować Anne Hathaway w roli Białej Królowej w drugiej części filmu „Alicja w Krainie Czarów”. Potem... wyłącza już telefon i zajmuje się organizacją wielkanocnego śniadania dla rodziny. Ciekawe, czy półtoraroczny synek Malgosi - Janek będzie już w tym roku malował z mamą pisanki. "Flesz" dowiedział się też, że scenarzyści serialu "Druga szansa" już pracują nad kolejnym sezonem. Serial przyciąga obecnie co tydzień ponad dwa miliony widzów! Więcej na ten temat przeczytacie w nowym magazynie "Flesz". 

 

Małgorzata Kożuchowska pod studiem TVP

Małgorzata Kożuchowska w czarno białej sukience i kozakach

Tamara Arciuch, Małgorzata Kożuchowska na premierze serialu "Druga szansa"

Tamara Arciuch, Małgorzata Kożuchowska
East News

Więcej na temat malgorzata kozuchowska