• EG

Kuba Wojewódzki znów kpi z Małgorzaty Rozenek. Tym razem chodzi o jej biust!

Kuba Wojewódzki znowu kpi z Małgorzaty Rozenek
Fot. ONS

Kuba Wojewódzki znany jest z ciętego języka. Najczęściej ofiarami jego ostrych wypowiedzi padają gwiazdy stacji TVN. Jedną z nich jest Małgorzata Rozenek. Kuba Wojewódzki wielokrotnie zapraszał ją do swojego programu, ale ona zawsze mu odmawiała.

Nic dziwnego, że teraz Małgosia Rozenek jest częstą bohaterką jego złośliwych felietonów. Tym razem Wojewódzki poruszył temat biustu Małgorzaty, o którym po pokazie Paprocki&Brzozowski mówiła cała Polska. Pojawiły się bowiem sugestie, że Rozenek powiększyła sobie biust.

“Radosław Majdan – biznesmen, były bramkarz, twórca zapachów oraz literat – ujawnił kolejną zaletę. Sprawia magicznie, że jego partnerkom rosną biusty. Wcześniej zmysłowym poligonem jego daru była Doda, obecnie Małgorzata Rozenek”, napisał Wojewódzki.

O co chodzi? Wiele lat temu, gdy Doda spotykała się jeszcze z Radkiem Majdanem, pojawiły się informacje, że gwiazda powiększyła sobie biust. Doda spytana o to, powiedziała: “Radziu masował, więc urosły”.Może Cię również zainteresować:

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan skomentowali dla nas skutki konfliktu z Kingą Rusin!

Źródło: Anna Robak

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje