• Hades

Mamy okładkę książki Korwin Piotrowskiej

Książka Karoliny Korwin Piotrowskiej

Karolina Korwin Piotrowska pod koniec zeszłego roku na łamach magazynu "Party" oficjalnie potwierdziła, że pracuje nad swoją pierwszą książką. Dziennikarka i felietonistka zapewniała, że w swoim debiucie literackim opisze najzabawniejsze przewinienia gwiazd polskiego show-biznesu.

Dziś Korwin na swoim Facebooku pochwaliła się okładką swojego dzieła, a także zdradziła datę jego premiery. Książka Korwin-Piotrowskiej nosi tytuł "Bomba, czyli alfabet polskiego szołbiznesu" i w księgarniach pojawi się 8 maja.

Felietonistka z okładki swojej książki spogląda na czytelnika przenikliwym, jednak dość ciepłym spojrzenie. "Bomba" ma szansę stać się bestsellerem. Karolina znana jest przecież z ciętego języka i odważnych przemyśleń na temat show-biznesu, z jej opinią liczą się tysiące osób w kraju. Jesteśmy bardzo ciekawi, kto najbardziej ucierpi na publikacji? Chylińska, Kammel, a może Doda? Przypomnijmy: Korwin napisze książkę o Dodzie, Kammelu i Chylińskiej

Kupicie tę książkę?

Może Cię również zainteresować:

Karolina Korwin-Piotrowska o ciąży Ani Lewandowskiej i Natalii Siwiec: "Kroplówka witaminowa dla kariery". Co o nich sądzi?

Źródło: Joanna Rutkowska, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje