• km

Kate Middleton i książę William planują wyjazd do USA. Mają dość królowej?

Fot. ONS

Podczas kiedy jedni wciąż zachwycają się opublikowanymi niedawno fotkami księcia Geogre'a z młodszą siostrą, inni już plotkują, że życie w rodzinie królewskiej wcale nie wygląda tak sielankowo jak na zdjęciach. Właśnie pojawiła się publikacja w brytyjskim tabloidzie "OK", w której napisano, że relacje w rodzinie królewskiej wcale nie są takie świetnie, jak mogłoby się wydawać. Zobacz też: Uwielbiamy księcia George'a jako starszego brata! Czy książę William w jego wieku też był taki słodki?


Podobno książę William planuje zabrać swoją rodzinę do Stanów Zjednoczonych. Powodem takiej decyzji mają być nie najlepsze relacje z królową, która jest znana ze swojego niełatwego charakteru. Podobno nieźle dała w kość wnukowi i jego uroczej rodzinie. Książę William postanowił zabrać żonę i dzieci na wypoczynek do miasteczka Hamptons w USA. Tabloid pisze, że ten wyjazd ma trwać kilka miesięcy. Ile w tym prawdy, pewnie wkrótce się dowiemy.

Zobacz na Polki.pl: Jak zostać księżną? Poznaj nieznane fakty z życia Kate Middleton

  

Może Cię również zainteresować:

Wpadki na ślubach w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Oby Harry nie powtórzył tego, co przy ołtarzu zrobiła księżna Diana!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje