• BoyToy

Kamil Stoch wystąpił w nagiej sesji. Ma się czym pochwalić

Kamil Stoch nago. Kamil Stoch w rozbieranej sesji. Naga sesja Kamila Stocha
Fot. Akpa

Kamil Stoch od momentu zdobycia dwóch złotych medali olimpijskich na Igrzyskach Soczi jest w Polsce prawdziwym bohaterem narodowym. Sportowe sukcesy pobudziły też reklamodawców, którzy chętnie widzieliby go reklamującego ich produkty. Ostatnio Kamil pojawił się w nowym spocie, który już szaleje w sieci i telewizji. Przypomnijmy: Chodakowska i Stoch w nowych reklamach. Kamil pokazał nawet trochę ciała

Teraz na fanów talentu Kamila czeka nie lada gratka. Skoczek wystąpił bowiem w... nagiej sesji zdjęciowej. Nie pozował jednak dla żadnego z magazynów, a wraz z kolegami z reprezentacji stanął przed obiektywem swojej żony, Ewy Bilan-Stoch. W warszawskim Muzeum Sportu i Turystyki pokazano akty jej autorstwa i trzeba przyznać, że fotografie robią wrażenie. Panowie nie zdecydowali się pokazać wszystkiego, ale i tak możemy podziwiać ich idealnie wyrzeźbione ciała, które dotąd skrywane pod narciarskimi kombinezonami.


Dzisiaj nie ja jestem najważniejszy w tym gronie. Bohaterką wieczoru jest moja małżonka Ewa. Nie mówmy o sporcie, pomówmy o fotografii. Wystawę powinni obejrzeć wszyscy kibice skoków, aby zobaczyć, co kryje się pod naszymi kombinezonami i... jak się zdrowo odżywiamy - wyznał z uśmiechem Stoch w wywiadzie dla TVN.


Wybierzecie się, aby zobaczyć zdjęcia rozebranego Stocha na żywo?

Zobacz: Radwańska NAGO w amerykańskim magazynie!

 

Znany wokalista rozebrał się do naga do magazynu dla gejów:

Może Cię również zainteresować:

Żony i dziewczyny skoczków są równie piękne jak Lewandowska i Boruc! Zobacz narciarskie WAGs!

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady