Joanna Przetakiewicz rozstała się z tajemniczym partnerem, ale... znów jest zakochana?! Zobaczcie komentarz bizneswoman!

Joanna Przetakiewicz rozstała się ze swoim partnerem, ale znów jest zakochana
Fot. Instagram

 

Joanna Przetakiewicz rozstała się ze swoim tajemniczym partnerem! O tym, że bizneswoman jest zakochana media plotkowały już od kilku miesięcy. Sama założycielka domu mody La Mania również nie ukrywała, że zaczęła się z kimś spotykać. Ostatnio pojawiły się nawet informacje, że para zdecydowała się na zaręczyny. Teraz okazuje się, że związek z tajemniczym mężczyzną to już przeszłość! To jednak nie koniec zmian w życiu Joanny Przetakiewicz...

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Wiemy w jaki sposób poznali się Rinke Royens i Joanna Przetakiewicz! Nie uwierzycie jak Rinke rozpieszcza swoją ukochaną!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Joanna Przetakiewicz znów jest zakochana! 

Kilka dni temu Joanna Przetakiewicz pokazała swoim fanom, jaki prezent otrzymała zaraz po przebudzeniu.  Dziennikarz portalu plejada.pl zapytał Joannę Przetakiewicz od kogo dostała 1001 róż i czy wciąż jest zakochana. Odpowiedź była bardzo zaskakująca! Bizneswoman w rozmowie portalem zdradziła, że znów jest zakochana, ale jej poprzedni związek to już przeszłość.

Powiem coś szokującego ponieważ nie jest to ta sama osoba. Ale nie chcę nic więcej mówić na ten temat bo czasami powie się jedno słowo za dużo i później jak lawina śnieżna idzie jakaś fala domysłów - przyznała właścicielka La Manii.

Zobaczcie, jaki prezent otrzymała Joanna Przetakiewicz!

 

Zobacz także: Czy Joanna Przetakiewicz zaprojektowała kreację dla... Melanii Trump? EKSKLUZYWNA ROZMOWA z właścicielką La Manii!

 

Joanna Przetakiewicz pokazała, jaką niespodziankę przygotował dla niej nowy partner.

 

Bizneswoman zakończyła swój poprzedni związek, ale znów jest zakochana.

Joanna Przetakiewicz
 

Myślicie, że Joanna Przetakiewicz zdecyduje się pokazać wspólne zdjęcie ze swoim ukochanym?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady