• barbie

Janachowska zaręczyła się. Tak wygląda jej pierścionek i narzeczony

25
Reakcji
Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński zaręczyli się
Fot. ONS

W tym roku w show-biznesie prawdziwy miłosny szał. Ponad 10 gwiazd spodziewa się dziecka, a co tydzień dowiadujemy się o kolejnych ślubach czy zaręczynach. Po Agnieszce Włodarczyk i Mikołaju Krawczyku, swój związek przypieczętowała Izabela Janachowska.

Tancerka "Tańca z gwiazdami" zaręczyła się w ostatnią sobotę, 27 kwietnia. "Tak" powiedziała swojemu partnerowi, Krzysztofowi Jabłońskiemu w jednym z najbardziej romantycznych miast w Europie, w Rzymie. Para udała się do Włoch na majówkę, gdzie zwiedzają najdalsze zakątki ciepłego kraju. Aktualnie przebywają na wyspie Capri, na Morzu Tyrreńskim.


 

 


Na swoim prywatnym profilu na Facebooku Izabela od razu przekazała radosną informację, a pod wpisem zebrała ponad setkę gratulacji od przyjaciół i współpracowników. My również dołączamy się do życzeń i czekamy na ślub pięknej pary.

ALLONS_1383486.jpg

ALLONS_1383486.jpg

ALLONS_1383486.jpg

25
Reakcji

Komentarze (25)

Najnowsze
Najwyżej oceniane

Wpisz proszę treść komentarza

Gośćniemcy
uwazaj facet izabele sa cwane ?
kasa ich na pierwszym miejscu interesuje ? zwlaszcza kobiety o takim imieniu ?
facet nie badz dupa tlyko ja trzymaj w szachu
Oceniono 0 razy
Magda
Jak na to patrze to po prostu "prostytucja w biały dzień"Cóż w tym Panu jest takiego do "zakochania" :) ODPowiedź brzmi : PIENIĄDZE :) Stary, obleśny ale fakt kasiore ma i to najważniejsze :)Panienka poleciała na kase i tyle- ze starcem nie będzie się nudziła pojedzie to tu to tam,shopping i czas przyjemnie leci HAHA HAHA :)Biedaczka Żaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllllll :)
Oceniono 0 razy
magda
od tych doczepek niedługo peruki będzie nosiła :)
Oceniono 0 razy
Gość
Lubi dziewczyna przepych a teraz młodzi są goli a ten pan da jej wszystko.
Oceniono 0 razy
Gość
no wkoncu ktos się zainteresował,niestety cos za coś,jej nikt nie chciał a on stary ,to w sumie sprawiedliwe a co ma być sama w biedzie i nędzy bez pracy do konca życia,w yzciu jej nie wyszło i wpracy tez nikt się nią nie zainteresował mimo ze wszystko by zrobiła.....ale jak facet ustawiony to brak mu abicji ze nsie chwyta za wnuczke,której nikt nie chce...
Oceniono 0 razy
Gość
nikt jej nie chce to nie ma wyjscia... dobry sponsor nie jest zly
Oceniono 0 razy
Gośćja
no dziewczyna w koncu jest w stałym związku a wczesniej naprawdę nmiała pecha do facetów,nawet do młodszych,mi jej szkoda bo jak latała za Stalinskim to wiadomo,ze męczy się z tym panem starszym,bo chciałaby by być w normalnym zwiazku ,no ale z braku laku....i pracy ,biedna dziewzyna ,podziw za wytrwała grę!!!!!Naprawdę szcun za wytrwałośc-pokorne ciele dwie matki ssie-coś w tym jest!
Oceniono 0 razy
Gośćznajomy
Zamachowski musiała skończyć z dziadkiem bo nikt normalny jej nie chciał,istniała tak za Stalinskim że wz Mama musiała wkroczyć żeby ją odczepic,to kobieta rzep, pełna desperacja z powodu braku popytu na ten typy i zero zleceń pracy,a żyć trzeba i to jeszcze z takimi fuu nogami

O o mi
Oceniono 0 razy
Gość
KASA TYLKO KASA , zadnego uczucia , lans i potem kopniak, stary ramol obrzydzenie - , OPAMIĘTAJ SIE jANACHOWSKA , STAC CIE NA NORMALNEGO Z UCZUCIEM FACETA. TO OBCIACH I WIELKI WSTYD. DRUGA kATE ROZZ - CWANE BABSKO - WYDOIC I BASTA.
Oceniono 0 razy
Gość
Żałosne młoda ładna kobieta a tu zjechany lanser, stary i przeciętny.Co też widzi w takim widać że to przekręt jakiś i cwaniaczek. Wygrzmoci młode ładne wysportowane ciało i będzie po miłości.Czego się spodziewa po takim dupku.
Oceniono 0 razy
Gość
Na palcu to obrączka?
Oceniono 0 razy
Gość
taka ladna kobieta i podstarzaly lanser co te dziewczyny w takich facetach widza
Oceniono 0 razy
Gość
o masakra!!! On ma chyba z 60 lat! Szok!!!
Oceniono 0 razy
Gość
ojciec Izy jest w szoku tym co robi jego córcia,a tak przy okazji to ten jej facet to ojcu wyglądem do pięt nie dorasta
Oceniono 0 razy
Gość
Trochę wiekowy.
Oceniono 0 razy
+ Pokaż więcej komentarzy

Look dnia

Najczęściej czytane

Top Video

Top Galerie

Najnowsze porady